Крем від прищів і вугрів

Крем від прищів і вугрівРинок засобів по догляду за проблемною шкірою рясніє різноманітними назвами і формами випуску. Щоб вибрати крем від прищів і вугрів, необхідно уявляти, які діючі речовини він містить.

Виникнення акне (прищів) і утворення комедонов (чорних крапок) залежить від ряду факторів, засоби щодо їх усунення можуть діяти по різному: підсушувати, мати антибактеріальні властивості, нормалізувати процес оновлення шкіри, регуляцію роботи сальних залоз.

Крем від прищів і вугрів на основі бензоїлу пероксиду

Такого роду засоби мають протизапальною та антимікробну активність. Найбільш популярний в Росії крем Базірон АС. Цей препарат рекомендують багато дерматологи, він дійсно працює. Побічною дією є сухість шкіри і виникнення почервоніння. Базірон застосовується тривало. Існують аналоги препарату - екларан, десквам, продерм.

{LikeAndRead}

Засоби, що пригнічують гіперактивність сальних залоз

Будь-які креми, що містять у своєму складі цинк, є підсушуючими. Цинк пригнічує гіперпродукцію шкірного жиру і має виражену протизапальну дію, зменшує роздратування шкіри при мацерації (мікропошкодженнями), нормалізує мембранний обмін клітин. Будь косметичний крем від прищів і вугрів обов'язково включає в себе цинк.

Крему, спрямовані на корекцію співвідношення жирних кислот у шкірі

Азелаиновая кислота - речовина, яка перешкоджає гиперкератозу і знижує вміст жирних кислот у ліпідах клітин шкіри. Входить до складу різних кремів, як лікувальних, так і косметичних.

Гіалуронова кислота також важливий компонент таких коштів. У складі шкіри вона відповідає за регенераторні функцію (відновлювальну), володіє ліпофільними властивості, бере участь в ліпідному обміні.

Косметичні засоби на основі вітаміну А

Ретинол (вітамін А) є дуже важливим компонентом в обмінних процесах шкіри. Він прискорює процеси загоєння в шкірі, відновлення шкіри після розтину пустул (гнійничкових утворень), є коферментом в деяких біоорганічних реакціях. Досить широку популярність здобув крем діфферін, що містить метаболіт ретиноїди (синтетичного аналога ретинолу). Даний крем є лікувальним препаратом. Він зменшує жирний шкірний блиск, проявляє антиоксидантну активність. Підходить не для всіх типів шкіри.

Перед тим, як купувати крем від прищів і вугрів, необхідно проконсультуватися з лікарем дерматологом.

{/LikeAndRead}