Як вилікувати вугрі на обличчі

Як вилікувати вугрі на обличчіЧиста шкіра без болячок свідчить про здоров'я людини. При внутрішніх проблемах в організмі на обличчі і в інших місцях можуть з'явитися вугри. Це шкірне захворювання, що вражає сальні залози.

Зазвичай вугрі виникає в період статевого дозрівання. Але у деяких людей такі неприємності бувають і в зрілому віці. Особливо негарно виглядають вугрі на обличчі. Вони створюють людині психологічний дискомфорт, знижують самооцінку.

Для підлітків і молодих людей такі речі особливо відчутні. Питання, як вилікувати вугрі на обличчі, не втрачає своєї актуальності.

Заходи безпеки

  • Перш за все, треба налагодити правильне харчування. Варто відмовитися від жирної, гострої їжі, їжі всухом'ятку. Шкідливо діють на шлунок продукти фастфуду та газовані напої. Алкоголь і куріння тільки посилять проблему. Солодощі та випічка повинні бути обмежені. Важливо харчуватися по режиму, це підтримує роботу кишечника. Корисно пити кисломолочні продукти.
  • Добре частіше бувати на свіжому повітрі, займатися фізкультурою.
  • Кожен день обличчя треба очищати спеціальними косметичними засобами.
  • Ні в якому разі не можна видавлювати вугрі руками. Таким чином можна занести інфекцію і отримати в результаті запальний процес. Часто після такого видавлювання на шкірі залишається рубець.

Якщо прості правила не допомагають, можна звернутися до лікаря - дерматолога.

{LikeAndRead}

Як вилікувати вугрі на обличчі

Дерматолог проводить обстеження, зазвичай це аналізи крові за різними показниками та аналіз на бактеріоз кишечника. Вугрі не є окремим захворюванням, і тому необхідно шукати першопричину проблеми.

В основному, лікування зводиться до регуляції роботи жирових залоз, протимікробної терапії і вітамінного курсу.

Залежно від того, наскільки велика вугрі, призначають різні ліки. У легкій формі хвороби досить простих засобів. При більш важких випадках ліки підбираються індивідуально.

Під час лікування не рекомендується проводити косметичні процедури.

Існують старі народні способи, як вилікувати вугрі на обличчі

  • Парові ванночки для обличчя робляться приблизно раз на тиждень. Вони добре розм'якшують пори.
  • Примочки з лікувальних трав, таких, як ромашка, календула.
  • Застосування всередину трав'яних відварів. Для цього використовуються окремо кропива, корінь лопуха, фіалка триколірна, листя малини.
  • Хороший ефект дають примочки з алое, так як у нього сильні бактерицидні і протизапальні властивості. Алое застосовують також разом з медом.

Знаючи основні способи, як вилікувати вугрі на обличчі, можна впоратися з ними.

{/LikeAndRead}