Як швидко позбутися вугрів

Як швидко позбутися вугрівЯк швидко позбутися вугрів, щоб вони не повернулися?

Питання, як швидко позбутися від вугрів, задає собі кожен другий підліток і кожна третя доросла людина. Способів можна знайти безліч, але не всі вони виявляються дієвими.

У першу чергу варто відзначити, що вугри легше запобігти, ніж лікувати. Основна умова - це, безумовно, правильне, збалансоване харчування і грамотне очищення шкіри. Але, на жаль, іноді трапляється так, що вугри з'являються в самий невідповідний момент, тут і виникає питання, як швидко позбутися від вугрів? У першу чергу варто почистити обличчя. Можливе застосування легких скрабів, що не хімічних пілінгів. Так само підійде вмивання з антибактеріальним милом.

Після того як шкіра обличчя цілком очищена, варто обробити безпосередньо зону скупчення вугрів. Найкраще це зробити тоніком або лосьйоном. За можливість без спирту в складі. Шкіра повинна бути в розслабленому стані і по можливості відпочила. У такому разі застосування всіх засобів буде краще засвоюватися і результат з'явитися набагато раніше.

{LikeAndRead}

Варто дотримуватися всіх правил чищення обличчя, в такому випадку питання, як швидко позбутися від вугрів, турбуватиме вас якомога рідше.

Способи позбавлення від вугрів і чорних крапок

Один з найдієвіших способів позбутися вугрів швидко і назавжди - це саліцилова кислота. Її перевага в тому, що вона здатна проникати глибоко під шкіру, розщеплюючи підшкірне сало і даючи шкірі можливість дихати і збагачуватися воднем. Спосіб застосування вимагає підготовки і підійде всім типам шкіри, тому друзям, які не знають, як швидко позбутися від вугрів, він теж чудово підійде.

Для початку слід вимити руки і вмитися проточною водою, змиваючи міську пил. Далі ватний тампон змочити в кислоті і обробити проблемні ділянки, цілком ймовірні легкі пощипування, не варто лякатися, це свідчить про те, що процес розщеплення запущений. Час вбирання займе близько 10-15 хвилин. Найкраще після нанесення утриматися від косметики протягом декількох годин.

Ще один ефективний спосіб - це чорна глина. Розвести її слід зі слабким розчином перекису водню. Отриману кашку, варто тонким шаром нанести на ділянки, де є вугри і дочекатися повного висихання, після чого змити. Не варто лякатися легкого печіння, це абсолютно нормально.

{/LikeAndRead}