Як боротися з вуграми

Як боротися з вуграмиПричини появи вугрового висипу

Для того щоб розуміти, як боротися з вуграми, спочатку потрібно визначити причину вугрової висипки. Угри з'являються у більшості підлітків в період статевого дозрівання, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, також причиною появи «чорних крапок» може бути проблеми з залозами внутрішньої секреції, недокрів'ям. Не завжди вугрі можуть свідчити про будь-захворюванні або порушенні здоров'я людини. Вугрової висип може з'явитися у людей, що працюють, наприклад, з мастильними матеріалами або дьогтем.

Якщо вугри запальні, вони можуть бути глибокими або поверхневими. Глибокі вражають всю сальну залозу, поверхневі знаходяться в вивідному протоці сальної залози. Зазвичай вугрі з'являються на щоках, лобі, підборідді, шиї, рідше на плечах, спині.

{LikeAndRead}

Як боротися з вуграми

У багатьох людей виникає питання, як боротися з вуграми? Для початку слід виявити причину появи вугрів, далі переглянути раціон харчування. У меню обов'язково повинні бути включені продукти, що містять вітаміни групи А, В, С. Слід мінімізувати вживання жирної їжі. Рекомендується також стежити за роботою кишечника, так як вугрової висип може бути наслідком захворювання ШКТ. Місцеве лікування також має бути присутнім при боротьбі з даною проблемою.

Як боротися з вуграми місцево, знають лікарі-дерматологи і косметологи. Вони допоможуть усунути даний дефект і щоб навчати правильно доглядати за шкірою обличчя. Також не зайвим будуть ультрафіолетові промені, але в помірній кількості. Це допоможе трохи прісушіть запалену вугровий висип.

Рецепти для боротьби з вуграми

Позитивний ефект у боротьбі з вуграми надають висушують маски, трав'яні компреси. При вугрової висипки рекомендований відвар з ромашки, ягід ялівцю, квіток календули, кори берези і нирок. З цього відвару слід робити компреси, процедура займе близько 20 хвилин.

Не слід забувати про чистому свіжому повітрі, який благотворно впливає не тільки на стан шкіри, але і на весь організм в цілому.

Можна спробувати відвідати солярій, це також непоганий спосіб боротьби з вуграми, але не забувайте, що надмірне відвідування солярію веде до передчасного старіння шкіри.

Не зайвим було б спробувати обгортування з морських водоростей.

Ви повинні розуміти, що єдиного рецепту як боротися з вуграми не існує, так як причина появи їх у всіх різна. Найперше правило в боротьбі - це встановити причину, тільки потім лікування та профілактика.

{/LikeAndRead}