Білі вугри на обличчі

Білі вугри на обличчі              У народі їх називають «просянка», це дрібні білі вугри на обличчі, які просвічують через шкіру. Мають величину від проса до шпилькової головки. З'являються в основному у власниць жирної та комбінованої шкіри в результаті закупорки сальних залоз.

Білі вугри на обличчі частіше з'являються у тих, хто в юнацькому віці мав вугровий висип і у віці за 30 років. Просянки менш шкідливі, якщо не інфіковані і з ними легше впорається при хорошому догляді за обличчям та правильному харчуванні.

Бажано обмежити жирну, важко перетравлювану їжу, солодке, борошняне і рясний прийом рідини.

Краще включити в раціон пісне м'ясо. Фрукти і овочі. Кисло молочні продукти. Чорний хліб, крупи, солодкий перець, морква, шипшина, обліпиху і хурму.

{LikeAndRead}

Якщо білі вугри на обличчі своєчасно не видалити, вони можуть запалитися і привести до небажаних наслідків. Одиничні білі вугри на обличчі можна видалити навіть самостійно, дотримуючись стерильність.

Як видалити білі вугри на обличчі

Для цього потрібно розпарити обличчя.

Для приготування парової ванни потрібно взяти шавлія, календулу, ромашку і валеріану по дві столові ложки. Прокип'ятити хвилин 20, процідити. Трава нагоді для маски.

Після парової ванни (до 8 хв.) Протерти шкіру ваткою. Голкою від стерильного шприца акуратно проткнути в центрі вугра, вміст легко вискочить, без болю. В кінці процедури товстим шаром накласти траву з відвару.

У тих випадках, коли білі вугри на обличчі у великій кількості, краще застосувати метод повільного лущення, застосувавши бодягу або саліцилову, ртутну мазь.

Приберіть волосся, щоб не заважали. На плечі пластикову накидку.

Після парової ванни обполоснути обличчя.

У чашечку з бодягою повільно влити перекис водню 3%, постійно помішуючи.

В іншу чашечку налити дві ложки перекису.

На скупчення просянок нанесіть зелену маску, як тільки вона підсохне, змочити перекисом. Продовжувати повторювати до 20 хвилин. Відчуття поколювання і печіння свідчать про те, що робите правильно.

Перед видаленням добре змочіть маску і змийте. Просушіть марлевими серветками.

Вас не повинно лякати, що особа стане, як у індіанця при бойовій розмальовці. Припудріть все обличчя тальком. Від сонячних ванн і крему потрібно утриматися.

При необхідності можна повторити через день кілька разів.

Щоб білі вугри на обличчі більше не з'являлися, крім дієти хорошою профілактикою є парафінові ванночки.

{/LikeAndRead}