Що являють собою лікувальні колготки від варикозу

Що являють собою лікувальні колготки від варикозуТрохи про варикозі. Захворювання, при якому стінки підшкірних вен через втрату еластичності розтягуються, утворюючи вузлуваті розширення, називається варикозним захворюванням. В основному порушення венозного кровообігу спостерігається більше у жінок, ніж у чоловіків. Якщо на поверхні шкіри видні так звані «зірочки», ноги набрякають і втомлюються, то це перші симптоми хвороби - прикордонна стадія. Тут обов'язкове профілактика.

Основним профілактичним засобом є лікувальні колготки від варикозу

Не приділяючи належної уваги профілактиці, хвороба може перейти в хронічну стадію. Відня вузлуваті, виступають, біль і набряклість в ногах посилюються. У склеротерапії найефективнішим методом для оперативного і профілактичного лікування цього захворювання вважається застосування колготок від варикозу, зроблених з компресійного трикотажу.

{LikeAndRead}

Розглянемо принцип дії лікувального компресійного трикотажу. Точно розраховане рівномірний тиск еластичної тканини на стінки вен утримують набряклі ділянки судин. Градуювання тиску знизу-вгору, на щиколотку найбільш сильне, на коліно середня, на стегні найменше. Таким чином, створюється підвищення швидкості відтоку крові від судин ніг. В результаті кров у них нормально циркулює, кров'яний потік може бути перенаправлений по здорових судинах, зменшується можливість утворення вузлів, тромбів.

Еластичні лікувальні колготки від варикозу служать додатковим каркасом, дають можливість захистити вени ніг від їх зайвого розтягування, звужують їх і зменшують можливість утворення тромбів. Рівномірний тиск на м'язи ноги захищає їх від набряків, болю і втоми.

Колготки діляться на профілактичні та лікувальні, залежно від ступеня компресії відповідно 1 - до 18mmHg і 2-4 від 20mmHg до 40 mmHg. Профілактичні колготки продаються як в аптеках, так і в магазинах, підбираються відповідно зростанню і вазі покупця.

Лікувальні колготки від варикозу необхідно купувати тільки в аптеках. Вони повинні бути обов'язково сертифіковані і застосовуватися за призначенням лікаря. Підбираються колготки не тільки відповідно до зростання і вагою пацієнта, але і за рекомендацією лікаря на відповідність величини компресії і стадії захворювання нижніх кінцівок. Тому розмір підбирається тільки за індивідуальними анатомічним параметрами людини. Рекомендується надягати лікувальні колготки ще в ліжку, піднявши при цьому ноги, щоб зафіксувати вени в потрібній формі.

{/LikeAndRead}