Операція з видалення варикозу суть методики

Операція з видалення варикозу суть методикиВарикозне розширення вен - хвороба, що заподіює масу незручностей не тільки неприємними хворобливими відчуттями, але і неестетичним зовнішнім виглядом проблемних зон.

Коли ліки і спеціальну білизну вже не допомагають, потрібна операція з видалення варикозу, яка вирішить цю проблему. Хірургічне втручання позбавить пацієнта від застоїв крові і нормалізує правильний кровотік по венах.

Підготовка до операції

За кілька днів до операції необхідно припинити прийом ліків, що містять ацетилсаліцилову кислоту, здати аналіз крові і зробити УЗД вен. На оперованому ділянці не повинно бути висипань і інших шкірних захворювань. Перед операцією хірургу варто повідомити, які ліки зараз приймаєте, і на які є алергія.

{LikeAndRead}

Операція з видалення варикозу

Сама операція займає приблизно 2 години. Пацієнту робиться анестезія. За попередньою домовленістю з пацієнтом це може бути місцевий або загальний наркоз (в основному використовується місцевий).

Операція з видалення варикозу починається з декількох неглибоких розрізів: в паху, біля щиколотки з внутрішньої сторони і безпосередньо над варикозними вузлами. З їх допомогою будуть видалятися хворі вени.

Через розріз у паху у вену вводиться спеціальний інструмент, схожий на довгу тонку дріт. Після того як він дійде до щиколотки, лікар виводить його назад, видаляючи таким чином всю вену. Далі через розрізи видаляються великі варикозні вузли, невеликі пройдуть самі.

Дана операція є безпечною для організму. Кровообіг, за яке відповідала хвора вена, візьмуть на себе глибокі сполучні вени. На завершальному етапі неспроможні перфорантні вени перетягуються і перетинаються. Розрізи зашиваються. Операція з видалення варикозу закінчена.

Опероване місце затягується еластичним бинтом. Через кілька годин, максимум через добу пацієнта вже виписують.

Рекомендації у період відновлення після операції

Уникаючи ускладнень після хірургічного втручання необхідно дотримуватися нескладних рекомендації:

  • протягом двох тижнів носити еластичні бинти або спеціальну білизну цілодобово;
  • робити лікувальну гімнастику, поліпшує кровоток;
  • приймати венотонізуючі препарати;
  • протягом 10 днів після операції не займатися спортом і не ходити в лазню.

Через 9-10 днів знімуть шви. Поки не менше 1,5 місяця доведеться носити еластичний бинт, щоб кровообіг ніг звикло до змін в організмі.

{/LikeAndRead}