Кращі вправи для ніг при варикозі

Кращі вправи для ніг при варикозіВарикоз полягає в ураженні клапанного апарату вен, в результаті чого відсутнє нормальне і повноцінне рух венозної крові по венах у напрямку знизу вгору, і як результат - відбувається застій крові. Цей застій проявляється виключно на ногах, як чоловіків, так і жінок.

Кращі вправи для ніг при варикозі

Розроблено ряд вправ, які сприяють запобіганню подальшого розвитку захворювання.

  • Ляжте на спину, руки покласти уздовж тулуба, прямі ноги розмістити на стілець. Потім по черзі разгибайте і згинайте кожну ступню, в середньому по 5 разів.
  • Ляжте на спину, руки вздовж тулуба. Далі піднімайте і розводите ноги, при цьому відтягуючи носок. У такому положенні обертайте гомілковостопні суглоби вправо і вліво. Повторити 5 разів.
  • Приймайте вихідне положення перших двох вправ, тільки ноги потрібно зігнути в колінах, виконуючи кругові вправи 5 разів.
  • Далі вихідне положення - берізка, стоячи на лопатках. Розводите і зводите ноги, тобто робите ножиці.
  • Початкове положення як в попередній вправі, тільки тепер потрібно робити велосипед, тобто зігнути ноги в колінах, і начебто крутити педалі.

Вправи для ніг при варикозі, звичайно ж, відіграють значну роль, проте слід вдатися і до інших способів лікування і профілактики цього захворювання.

{LikeAndRead}

Отже, слід змінити спосіб життя, тобто проводити чергування сидячої роботи легкою гімнастикою, яка займатиме не більше 10 хвилин. Якщо робоче місце не дозволяє встати і зробити вправи, їх можна проробити, не встаючи за столом.

Слід уникати підйомів тяжкості, а також не перебувати довгий час на ногах. У вільний час необхідно віддати перевагу плаванню або бігу, тому як саме ці види спорту добре впливають на лікування варикозного захворювання.

Необхідно відмовитися від високих каблуків, віддаючи перевагу взуття на плоскому ходу, і безпосередньо зручною.

Так як технології не стоять на місці, у продажу з'явилися протівоварікозние колготки, які сприяють запобіганню розвитку та профілактики захворювання.

Прямі сонячні промені мають негативний вплив і вплив на стан вен, тому від них потрібно відмовитися. Солярії також стають табу. Якщо протягом дня ноги втомилися, потрібно зробити сольову ванночку і легкий масаж ніг.

Найчастіше варикозна хвороба проявляється у тих людей, які ведуть сидячий спосіб життя, тому фізичні вправи просто необхідні.

{/LikeAndRead}