Лікування варикозу на ногах

Лікування варикозу на ногахВарикозне розширення вен - бич нашого часу, тому необхідно своєчасно діагностувати і ефективно його лікувати. Негайно звертатися до лікаря за кваліфікованою допомогою необхідно в разі, якщо біль в ногах посилилася і не проходить протягом декількох годин поспіль, на нозі з'явилася кровоточива ранка.

Також, якщо раптово почала мучити задишка, слабкість, нудота та запаморочення, лікування варикозу на ногах не терпить відкладення на потім.

Лікування варикозу на ногах - консервативні методи

Способи лікування варикозу залежать від стадії захворювання і характеру його протікання. Якщо немає ускладнень, і венозний захворювання знаходиться на ранній стадії свого розвитку, допоможуть консервативні методи, які не потребують хірургічного оперативного втручання. Це:

{LikeAndRead}

  1. Дієта і зміна способу життя. Необхідно перейти на здорове різноманітне харчування, що виключає вживання алкоголю, нікотину, солодощів, випічки, борошняних виробів, жирної і смаженої їжі, більше їсти свіжих овочів і фруктів, пісного м'яса і риби, низькокалорійних молочних і кисломолочних продуктів. Кожен день необхідно робити прості вправи, гуляти, плавати, дотримуватися активного способу життя.
  2. Використання компресійного білизни. Використання еластичних бинтів і спеціального компресійного трикотажу, відмінно впливає на стан вен і самопочуття хворого, знімає неприємні больові симптоми в ногах, а також підвищує тонус вен і покращує кровообіг.
  3. Пневмомасаж. Цей спеціальний масаж проводиться у відповідних медичних установах за допомогою апарату Пневмомассежер, який знімає набряк і втому ніг з варикозним розширенням вен.
  4. Медикаменти проти варикозу. Лікування варикозу на ногах вимагає спеціальних ліків, мазей, гелів і кремів, а також медикаментозного супроводу хвороби. Зовнішні і внутрішні ліки призначає лікар з урахуванням індивідуального стану кожного пацієнта.
  5. Лазерна терапія. Лікування лазером дуже популярно у хворих варикозом, у поєднанні з іншими методами впливу на ноги, процедура проводиться в сертифікованих клініках спеціальними апаратами для ЕВЛК.
  6. Народні засоби. Часто люди вдаються до народних методів для позбавлення від варикозу, які не мають під собою ніякого медичного підстави.

Хірургічне лікування варикозного розширення вен

Оперативне втручання, найчастіше, є найефективнішим, надійним і дієвим методом в лікування варикозу на ногах. Хірургом робляться надрізи на шкірі ніг і зайва вена витягується назовні, а потім віддаляється і зшивається з іншим венозним відрізком, так вена стає знову рівною, здоровою і гладкою. Після операції необхідно перетягувати ноги еластичним бинтом і носити компресійний білизна.

{/LikeAndRead}