Лікування варикозу в домашніх умовах

Лікування варикозу в домашніх умовахВарикоз - дуже поширене захворювання серед жінок будь-якого віку. Посилити перебіг хвороби може надмірна вага (ожиріння), тривале ходіння в незручного взуття і сидячий спосіб життя. Варикозне розширення вен може протікати безсимптомно і не доставляти незручностей, а може розвинутися і стати причиною сильних набряків кінцівок, появи болів в ногах, особливо ввечері, в крайніх випадках появи сверблячки і печіння.

Лікування варикозу в домашніх умовах безмедикаментозними способами

На думку медиків-фахівців, лікування варикозу в домашніх умовах може бути більш результативним і нешкідливим, ніж медикаментозне, за умови чіткого виконання щоденних процедур. Простий і необтяжливий спосіб лікування, нанесення компресів і примочок.

{LikeAndRead}

Робимо настоянку з каланхое

Пляшку об'ємом 0,5 літра наповнюємо свіжим листям каланхое наполовину, доливаємо 40% горілку і залишаємо на тиждень у темному місці, періодично помішуючи. Приготованим розчином протирати ноги знизу вгору ватним тампоном протягом 4 місяців.

Настоянка з полину

Свіже листя і суцвіття полину розтираються в ступці. Далі одну ложку трави змішуємо з однією ложкою кислого молока, перемішуємо. Кашку наносять на марлю і обертають проблемні місця на 30-40 хвилин. Курс проводиться протягом 4 днів, далі необхідна перерва і повтор процедур.

Квітки білої акації розмішуються з горілкою щодо 1:3. Хворі місця змочують настоєм і інтенсивно розтирають.

Добре допомагають примочки з свіжих помідорів. Помідор ріжеться на часточки і прикладається до розширених вен, зафіксувати можна марлею. Через 3 процедури овочі необхідно замінити.

Подрібнений селера, змішаний з маслом, прикладають до набряклі венах.

Не забувайте робити перед сном лікувальні вправи, наприклад «велосипед» і спати, підклавши валик під ноги. Це займе трохи часу, але зате ви зможете зупинити розвиток хвороби.

Лікування варикозу в домашніх умовах - план дій

Отже, розглянувши лікування варикозу в домашніх умовах і його способи, можна скласти план дій.

  • Рання діагностика хвороби дозволить уникнути серйозного медикаментозного, а іноді і хірургічного лікування. Не ігноруйте тяжкість і біль у ногах, набряки ніг.
  • Не забувайте про рухову активність. Плавання в басейні показано пацієнтам з варикозним розширенням вен.
  • Приділяйте домашніх процедур хоча б по 30-40 хвилин на день, тобто по 15-20 вранці і ввечері. Візьміть за правило робити примочки і компресійні обгортання двічі на день, і ви побачите як змінюватися ваші вени.

{/LikeAndRead}