Кінський каштан при варикозі вен в народній медицині

Кінський каштан при варикозі вен в народній медициніКінський каштан при варикозі не може гарантувати повного одужання від цієї хвороби, але може бути хорошим профілактичним засобом. Завдяки цій рослині зміцнюються стінки вен і капілярів, воно впливає на розширення судин, попереджає поява тромбів і знижує артеріальний тиск. І тому він використовується з давніх часів, так як він добре знімає важкість у ногах.

Варикоз вен - це коли вени стають роздутими і викривляються за рахунок скупчування в них крові. Уражені варикозом вени доставляють дискомфорт, з'являється свербіж в ногах. Повністю вилікувати варикоз неможливо, але існують способи нормалізувати стан і помітно знизити біль. Одним таким способом є настоянка кінського каштана.

Кінський каштан вважається найстарішим рослинним лікарським засобом і найпопулярнішим при лікуванні варикозу вен. Медики підтверджують, що кінський каштан знижує набухання ніг і свербіж при варикозі вен. Дослідження показали, що лікування настоянкою кінського каштана більш ефективне, ніж компресійні панчохи. До того ж комісія в Німеччині, яка досліджує ефективність лікарських трав, дала добро для кінського каштана при лікуванні варикозних вен.

{LikeAndRead}

Кінський каштан при варикозі вен в народній медицині

При лікуванні варикозу народними препаратами, в тому числі кінський каштан, бажано приймати у вигляді настоянки на спирту. Для цієї мети беруть 10 грам товчених плодів, заздалегідь очистивши їх від шкірки, заливають їх 100 мл горілки, зберігають у пляшці з темного скла в погребі чи холодильнику, періодично струшуючи її, і дають настоюватися одну два тижні. Настоянку приймають три рази за день по 30 крапель. Курс лікування триває не більше місяця. Потім можна продовжувати лікуватися, тільки треба зменшити дозування в два рази.

Сильно концентрована настоянка використовується як компрес на варикозні вени. Виробляється спеціальний гель, який використовується при захисті вен - в основу його увійшли кінський каштан та інші лікарські рослини. При його використанні добре знімається втома і важкість у ногах, воно діє як заспокійливий засіб. Тільки треба пам'ятати, що перед тим як починати застосовувати ліки для лікування варикозу, треба проконсультуватися у лікаря флеболога.

Звичайно, настоянка кінського каштана може дати хороші результати для профілактики і лікування варикозу, але вона не застосовуватися замість препаратів, які призначив ваш лікар.

{/LikeAndRead}