Компресійний трикотаж при варикозі

Компресійний трикотаж при варикозіКомпресійний білизна є базою лікування варикозного розширення, тому воно так поширене, затребуване і популярно. Компресійний трикотаж при варикозі сприяє позбавленню від хворобливих симптомів цієї недуги, знімає напругу у венах, набряк і втому в ногах, покращує кровообіг і підвищує венозний тонус.

Чим корисний компресійний трикотаж при варикозі, його протипоказання

Щоденне використання компресійного трикотажу сприяє перерозподілу кровоносної навантаження між основними венами і дрібнішими судинами і капілярами, так хворі артерії відчувають менший дискомфорт і напругу. А за рахунок поліпшеного кровопостачання, відбувається більш якісне харчування всіх тканин ніг, тромби і застої крові в цьому випадку не утворюються.

{LikeAndRead}

При компресії (здавлюванні) відбувається нормалізація кров'яного і лімфатичного відтоку нижніх кінцівок, що важливо для ефективного і довговічного лікування.

Компресійний трикотаж при варикозі протипоказаний, якщо систолічний тиск в артеріальній системі нижче вісімдесяти міліметрів ртутного стовпа. Також його не носять при гіперчутливості шкіри і яскраво виражених трофічних виразках, екземах, пролежнях, запаленнях тканин, хронічних порушеннях кровообігу, при наявності септичного флебіту, в будь-якому випадку лікар дає висновок про рекомендацію в носінні спеціальної білизни і трикотажу.

Компресійні класи

Існують певні ступеня компресії (тиску) для лікувального трикотажу, що залежать від стадії і тяжкості захворювання ніг.

Перший клас - легка компресія (від 18 до 21мм рт. Ст.) Показана для людей зі схильністю до набряків, болючих відчуттів і втоми в ногах, його носять для профілактики варикозу у вагітних і генетично схильних до нього людей.

Другий клас - середня компресія (від 25 до 32 мм рт. Ст.) Рекомендується при наявності варикозного розширення, використовується для профілактики тромбозу глибоких артерій і вен ніг.

Третій клас - сильна компресія (від 36 до 45 мм рт. Ст.), Такий компресійний трикотаж при варикозі носять при трофічних ускладненнях варикозної хвороби ніг, також при найсильнішої лімфовенозної недостатності і тромбозах глибоких вен.

Четвертий клас - дуже сильна компресія (від 59 мм рт. Ст. І вище) показана тільки при аномаліях венозної та лімфатичної системи людини.

Тільки правильно підібраний компресійний трикотаж і вміле його застосування і надягання здатні впорається з усіма завданнями, які на нього покладені.

{/LikeAndRead}