Колготки для вагітних від варикозу що це таке

Колготки для вагітних від варикозу що це такеВарикоз і вагітність

Організм вагітної жінки піддається серйозним навантаженням. Печінці і ниркам доводиться працювати в два рази більше, те ж саме стосується серця, та й інших органів. Збільшується навантаження і на ноги, у зв'язку з чим може з'явитися набряклість. Це завдає дискомфорт.

Крім того, через збільшеного навантаження на ноги, зростає ймовірність розвитку вкрай неприємної хвороби - варикозного розширення вен. Захворювання це вкрай неприємно, здатне заподіяти масу незручностей. Більшість жінок, перш за все, згадує про варикозних зірочках, розширених венах, що проступають під шкірою. Це не дуже естетично. Але це далеко не сама велика проблема варикозних ніг.

Деформація вен при розширенні призводить до того, що утруднюється просування крові вгору по венах, назад до серця. У здоровому організмі цей процес здійснюється за рахунок стиснення м'язів, а також особливих клапанів, які перешкоджають поверненню крові вниз під дією тяжіння. Деформація вен призводить до того, що в роботі клапанів виникають збої. Просування крові по венах утруднюється, виникають застої. Це завдає біль і може призвести до утворення тромбів.

{LikeAndRead}

Колготки для вагітних від варикозу 

Як же захистити вагітну жінку від варикозного розширення вен? Для цього застосовуються спеціальні компресійні колготки для вагітних від варикозу. Вони складаються з особливого синтетичного матеріалу, який злегка стискає ногу, створюючи таким чином каркас для ноги.

Компресійні колготки знімають набряклість ніг вагітних, полегшуючи їх стан. Крім того, завдяки зовнішній підтримці, колготки є відмінною профілактикою варикозу. Такі ж колготки використовують і для лікування розширених вен, тільки ступінь стиснення повинна бути сильнішою.

Дуже важливо пам'ятати, що ні в якому разі не можна купувати колготки самостійно. У кращому випадку ви придбаєте колготки з недостатнім ступенем стиснення, які просто не будуть виконувати свою функцію. У гіршому ж ступінь стиснення може виявитися занадто сильною, що тільки погіршить ваш стан. Спочатку варто сходити на консультацію лікаря флеболога. Він оцінить стан ніг жінки і підбере необхідний ступінь стиснення. За рецептом, виписаним лікарем, колготи для вагітних від варіказа підбирають фахівці в ортопедичному салоні.

{/LikeAndRead}