Які є препарати для лікування варикозу

Які є препарати для лікування варикозуПри лікуванні варикозу метою медикаментозної терапії є зняття симптомів захворювання, а також запобігання хронічних ускладнень. Але не варто від препаратів-венотоников очікувати повного зникнення варикозних вен - це, на жаль, недосяжно, оскільки більшість пропонованих медичним ринком засобів цього напрямку мають невисоку ефективність. Основною причиною такого явища є низька засвоєння організму лікувальних субстанцій, що входять в ці препарати.

Препарати для лікування варикозу

Найбільш популярними лікарськими засобами, використовуваними для лікування варикозних вен є: флебодіа, Детралекс, Антістакс, венорутон і троксевазин.

Діючою речовиною Флебодіа є діосміну, що володіє венотонізуючою властивостями, що сприяє зменшенню застою крові у венах, підвищуючий їх тонус. Препарат дозволений до використання вагітним жінкам з терміном більше 12 тижнів.

{LikeAndRead}

На основі діосміну також працює і препарат Детралекс. Його застосування не рекомендовано в останній триместр вагітності.

Активною речовиною Антістакс є екстракт червоного листя винограду. При прийомі цього препарату відзначаються достовірні зменшення набряків і полегшення суб'єктивних симптомів венозної недостатності. Використання Антістакс під час вагітності не рекомендовано.

В основі венорутон лежить речовина рутозид. Препарат відносять до групи рутину (вітаміну Р). Не рекомендований до використання в першому триместрі вагітності.

Троксерутин, що лежить в основі троксевазин, також містить похідні рутина. Не застосовується в перші 12 тижнів вагітності, у гострій фазі хронічного гастриту, при виразках травного тракту, ниркових захворюваннях.

Всі венотоніки призначаються до застосування курсовими дозами, тривалість яких складає до трьох місяців.

Застосування препаратів-венотоников

Препарати для лікування варикозу спрямовані на досягнення таких результатів:

  • підвищення венозного тонусу;
  • зменшення капілярної проникності, а також поліпшення лімфодренажу;
  • поліпшення мікроциркуляції крові і усунення реологічних розладів;
  • купірування запальних процесів.

Всі ці лікарські засоби не зможуть сприяти зникненню варикозних вен, але вони дієво зменшують набряки і усувають нічні судоми. Застосування венотоников також знімає тягар в ногах, тобто знімає неприємні суб'єктивні симптоми, супутні варикозу.

{/LikeAndRead}