Як лікувати варикоз на ногах - основні методи

Як лікувати варикоз на ногах - основні методиУ деяких людей, які страждають варикозом, існує думка, що його лікування безглуздо. Деякі також вважають, що операція тільки калічить, а наявність на ногах сіточок і павутинок з судин є лише косметичним дефектом.

Чому лікувати варикоз потрібно обов'язково

На це є дві важливі причини.

  1. Судинні сіточки та зірочки - це зовсім не норма і не косметологічний дефект, а патологія венозної системи, і будь-які незначні прояви варикозу самі не пройдуть, а будуть тільки прогресувати.
  2. Статистика показує, що третє місце в структурі причин смерті серед патологій серцево-судинної системи займають тромбоемболічні ускладнення патологій вен на ногах, а їх головною причиною є саме варикоз.

Тому лікування варикозу - це не примха, а необхідність, а питання, як лікувати варикоз на ногах, вирішує тільки кваліфікований лікар-флеболог.

{LikeAndRead}

Як лікувати варикоз на ногах

Сучасна флебологія розвивається досить швидко і зараз лікування варикозу оперативним втручанням проводиться не так часто, як раніше, і з найменшою травматичністю, яка дозволяє повернутися до звичного способу життя відразу після операції.

Найбільш часто лікування варикозу проводиться неоперативними методами лікування, спрямованими на усунення варикозу - це і компресійне флебосклерозирование, і ехосклеротерапія, мікротермокоагуляція, лазерна коагуляція та ін

Компресійне флебосклерозирование є найбільш поширеним і безпечним методом, який полягає у введенні в хвору вену спеціальної речовини, званим склерозант. Він викликає склероз стінок, а говорячи простою мовою - склеювання варикозної вени. Цей метод призводить до закриття патологічних вен і напрямку струму крові у здорові вени.

Ехосклеротерапія являє собою різновид попереднього методу, проведена під контролем УЗД-апарату і дозволяє завдяки цьому закривати і невидимі оку уражені варикозом вени.

Мікротермокоагуляція (або мінітермокоагуляція) і лазерна абляція вен теж є досить популярними методами лікування варикозу. Їх суть полягає в припікання вен розрядом струму або лазера, і застосовують такі методи при дрібних судинних зірочках.

Крім усього перерахованого вище, лікування варикозного розширення включає в себе також використання венотоников - тобто медичних препаратів, дія яких спрямована на поліпшення кровотоку по венах і зміцнення стінок. Це допомагає усувати симптоми розвитку хронічного варикозу.

{/LikeAndRead}