Як лікувати болю в ногах при варикозі

Як лікувати болю в ногах при варикозіВарикоз - це хвороба, при якій порушується відтік крові у венах до ніг, через це в периферичні нерви і м'язи надходить недостатньо кисню, внаслідок чого в них накопичуються токсини і шлаки. Таке накопичення шкідливих речовин призводить до болів в ногах. Прогресуюче наростання больових відчуттів у людей з варикозним розширенням вен можуть означати розвиток різних ускладнень.

Через що бувають болі в ногах при варикозі, і що це може означати

Болі в ногах при варикозі можуть з'являтися і посилюватися з причини довготривалого перебування хворого на ногах. Це відбувається у зв'язку з застоєм рідини в організмі і набряками ніг, із застоєм крові у венах. Це в свою чергу відбувається через постійного носіння високих каблуків, сидячого способу життя, ожиріння, високого тиску, вагітності та маси інших причин. Варикоз, який супроводжується болем в ногах, може призвести з часом до більш серйозних наслідків, до розвитку більш серйозних хвороб. Наприклад, таких як тромбофлебіт або тромбоз. Розвитку цієї хвороби супроводжують судоми, болі вздовж стовбурів нервів, а також болі в області підколінної ямки і гомілки.

{LikeAndRead}

Як зменшити болі в ногах при варикозі

Для того щоб болю мучили менше, важливо уникати довгого нерухомого стояння. За відсутності фізичних вправ кров ще більше застоюється в судинах і болі посилюються. Болі в ногах при варикозі можна зменшити, якщо в лежачому положенні хворий закине ноги вище, вони повинні знаходитися вище рівня серця.

Необхідно носити спеціальні лікувальні колготки або гольфи і компресійний трикотаж. Можна виконувати спеціальні гімнастичні вправи, які допоможуть руху крові у венах. Важливо пам'ятати, що прийняття теплої ванни вранці призводить до повторного розширенню і без того розширених вен, а це тягне за собою больовий синдром.

Вживати якомога менше солі, тому що великий вміст солі в організмі призводить до затримки рідини, а значить, веде до набряків і, отже, до додаткової болю. Це, звичайно, не дозволить повністю позбутися від варикозу і болю. Звичайно, для позбавлення від болю в ногах при варикозі потрібне втручання фахівців, після консультації кваліфікованого лікаря можна почати лікування і підтримувати його спеціальними процедурами в домашніх умовах. У цьому допоможуть крему, мазі та пігулки від варикозу.

{/LikeAndRead}