Финалгон в лікуванні простатиту

Финалгон в лікуванні простатитуЛікування простатиту - це комплекс досить складних лікувальних заходів і не найдешевших препаратів. Більшість пацієнтів, боячись не сильно приємних процедур і великих фінансових втрат, починають шукати кошти або радитися зі знайомими в пошуках панацеї. По мережі багато пишуть, що фіналгон допомагає від простатиту. Але чи так це?

Финалгон в лікуванні простатиту

Не так давно інтернет і ЗМІ випустили сенсаційну новину, що фіналгон допомагає вилікувати простатит. Лікарями дана теорія підтверджена не була, а багато фахівців і зовсім скептично налаштовані. Пояснюється це сферою застосування препарату і його особливостями.

Финалгон є розігріваючим, судинорозширювальну препаратом місцевого зовнішнього застосування при лікуванні радикулітів, артритів, бурситів, травм зв'язок і м'язів, болях у суглобах і м'язах, невралгії і для проведення разогревающих масажів. Дія препарату допомагає знизити тонус м'язів, збільшити розтяжність м'язів і сполучних тканин, активує обмін речовин, ферментативні реакції отримують прискорення. Все це супроводжується сильним прогріванням. Якщо застосовувати препарат не за призначенням, то можлива поява гіперемії та алергічних реакцій.

{LikeAndRead}

Ті, хто стверджують, що фіналгон в лікуванні простатиту є єдиним ефективним засобом, не враховують того, що викликається дане захворювання не тільки запаленням, як наслідком застуди, а й патогенними мікробами. При неправильному лікуванні можна посилити хвороба і отримати запущену хронічну форму. А прогрівання простати може призвести до не менш плачевних наслідків, як, наприклад, безпліддя у чоловіків, важка алергія і т.д.

Кому допоміг фіналгон?

Ті випадки, коли застосування фіналгон виявилося дієвим, за словами експертів, були одиничними і не ставилися до захворювань простати. По суті, це були запальні процеси в м'язових тканинах, викликані переохолодженням або розтягуванням. У тих чи інших випадках, як правило, мав місце неправильно поставлений діагноз.

Будь-які інші випадки застосування залишалися або просто хворобливими процедурами, які не дали ніякого результату, або призвели до ще більш важких наслідків і поширення запалення на прилеглі тканини. Не останнє місце займає і поява побічних ефектів після застосування препарату.

Тому будь-яке лікування, а особливо при такому серйозному захворюванні, як простатит, має проводитися комплексно і тільки зі схвалення лікарів.

{/LikeAndRead}