Вправи для лікування простатиту

Вправи для лікування простатитуНа особливому місці серед захворювань у чоловіків - простатит. Причин для виникнення цієї хвороби може бути багато, а ось схема лікування одна. Необхідно медикаментозне лікування і спеціальні фізичні вправи.

Вправи для лікування простатиту

У комплексі пропонованих вправ немає нічого складного, і на заняття у вас не піде багато часу. Головне, пам'ятати про регулярному виконанні всіх рекомендацій: до повного одужання по два рази на день.

  • Виконати напівприсідання, розводячи при цьому коліна убік.
  • У положенні стоячи піднімати ноги, зігнуті в колінах.
  • У положенні лежачи піднімати таз.
  • Помістити м'яч під животом і таким чином його перекочувати, використовуючи для опори руки.
  • У положенні лежачи ноги зігнути в тазостегнових суглобах і колінах і розвести їх.

Кожне з цих вправ виконувати по десять разів регулярно. Є також і інші вправи для лікування простатиту, які можна виконувати в доповненні з вищепереліченими:

{LikeAndRead}

  • М'язи ануса скорочувати тридцять разів без затримок. Проводити дану вправу потрібно не менше п'яти разів на день. Перший час можливе відчуття деякого дискомфорту, що є наслідком ненатренірованності м'язів. З часом ці відчуття зникнуть і тоді кількість скорочень можна поступово збільшувати до ста.
  • Не останнє місце займають водні процедури, а саме контрастний душ області промежини. Тепла вода повинна бути гарячою, але не обпалює, а холодна не нижче кімнатної температури. За часом проведення: тепла вода протягом тридцяти секунд, а холодна протягом п'ятнадцяти. Робити ввечері, перед сном не більше трьох-п'яти хвилин.
  • Масажні процедури. Між анусом і мошонкою, де закінчується тазова кістка, за допомогою сильного натискання (але при цьому без шкоди організму) проводити масаж. Робити його потрібно після контрастного душу і теж від трьох до п'яти хвилин.

Ці вправи посилюють приплив крові до простати, завдяки чому усувається застійний ефект. Поєднання другого та третього вправи дуже допомагають, якщо їх робити за півгодини до статевого акту.

Користь вправ для профілактики простатиту

Завдяки вищепереліченим вправам, можливо не тільки перемогти хворобу, але й уникнути її появи в майбутньому. Сидячий спосіб життя або, навпаки, занадто активний можуть призвести до захворювання простатитом. Посилення кровотоку допомагає в рази знизити ризик появи хвороби.

{/LikeAndRead}