Гарбузове насіння від простатиту

Гарбузове насіння від простатитуЯкщо вас наздогнав така недуга як простатит, то разом з медичними процедурами та препаратами в якості закріплює ефекту краще застосовувати засоби нетрадиційної медицини (народної) в домашніх умовах.

Найкращим чином вам допоможуть звичайні гарбузове насіння. Слід відразу зазначити, що самі гарбузове насіння від простатиту вас не вилікують, навіть якщо ви будете їх їсти в нереальному кількості. Тому всі застосовується в комплексі.

Чим же допоможуть гарбузове насіння від простатиту?

Так як в гарбузовому насінні великий вміст цинку, то в свою чергу вони будуть підживлювати ваш організм цим вітаміном, так необхідним при захворюванні аденоми простати. Цинк перешкоджає розростанню сполучної тканини в передміхуровій залозі. Таким чином, гарбузове насіння від простатиту і рятують. Також дуже ефективно поєднання гарбузового насіння з медом.

{LikeAndRead}

Гарбузове насіння від простатиту. Спосіб приготування

Існує кілька рецептів народної медицини для лікування простатиту гарбузовим насінням, але ми розглянемо найпростіший.

Для цього нам знадобиться близько пів кілограма очищених гарбузового насіння, обов'язково «живих» тобто не смажених.

  • Всі гарбузові насіння прокручуємо через м'ясорубку (саме через м'ясорубку - блендер не підійде).
  • Тут вам знадобиться мед, якщо у вас мед рідкий, то необхідно його поставити в холодильник на час, щоб він загус.
  • Потім беремо склянку вже густого меду і перемішуємо його з сумішшю іздробленних насіння. Перемішуємо ретельно, щоб не було окремих грудочок меду або насіння.
  • Після цього ставимо всю суміш назад в холодильник вже на тривалий час, суміш повинна загуснути до такого стану, щоб з неї можна було ліпити кульки. Тут все залежить від меду і його консистенції, зрозуміло, що якщо мед рідкий, то буде потрібно більше часу і, навпаки.
  • Коли консистенція суміші буде готова, виймаємо її з холодильника і ліпимо кульки діаметром 1-1,6 см, і знову прибираємо на зберігання їх у холодильник.

Приймати такі ліки потрібно з ранку за півгодини до сніданку. Беремо одну кульку, кладемо в рот і поступово розсмоктується його. Вся вийшла суміш є курсом. Курс потрібно повторювати раз на рік не більше, тобто коли кульки закінчилися, робимо перерву. Зловживати не варто, так як перенасичення організму цинком не приведе до позитивних результатів.

{/LikeAndRead}