Засоби лікування хронічного простатиту

Засоби лікування хронічного простатитуХворим на хронічний простатит потрібно обов'язково вживати кардинальних заходів. Багато хворих відразу звертаються до фахівців за допомогою і лікуванням, і це на якийсь час полегшує їх самопочуття.

Багато ліків не приносять потрібного ефекту, а навпаки, завдають шкоди здоров'ю пацієнта. І тільки хороший фахівець, який розуміє всю відповідальність за життя і здоров'я хворого, може вибрати правильний шлях.

Основними ознаками та симптомами хронічного простатиту є: відсутність ерекції, оргазму при статевому контакті, підвищене потовиділення, відчуття болю і тяжкості в області прямої кишки і промежини. Відчувається слабкість, сонливість, у період загострень піднімається температура до 38 ° С.

Засоби лікування хронічного простатиту до нашого часу залишаються симптоматичними, включаючи в себе антибактеріальну терапію з доповненням заспокійливих засобів.

{LikeAndRead}

Ні в якому разі не можна запускати це захворювання, адже з часом воно може призвести до аденомі або ще гірше до раку простати.

Основні засоби лікування хронічного простатиту

  • Перше - відновлення функцій передміхурової залози, її нормальної роботи за допомогою гомеопатії (кращий і безпечний для життєдіяльності інших органів спосіб).
  • Друге - усунення паразитуючих бактерій, грибків, вірусів. Для цього проводять біорезонансної терапії.
  • Третє - потрібно очистити організм від токсинів. Для цього існує маса способів, один з них визначає лікуючий лікар.
  • Четверте - проводиться остеопатіческая і психосоматична корекція роботи організму в цілому і функцій сечостатевої системи.

Народні засоби лікування хронічного простатиту

Здавна знахарі використовували для лікування простатиту всім нам відому - гарбуз. Насіння гарбуза містять в собі цинк, необхідний чоловічому організму в будь-якому віці. Потрібно щодня в період загострення є насіння гарбуза, але і в період ремісії не забувати про настільки важливому продукті в раціоні хворого.

Так само народним засобом лікування хронічного простатиту вважають - ліщину. Для відвару використовують гілки з листям, після наполягають.

Але і, звичайно ж, кращим засобом лікування хронічного простатиту - є здоровий спосіб життя. Робіть зарядку, існує маса прийомів для профілактики такого важкого захворювання. І не забуваємо про масаж промежини кожен день, що позбавить вас від застою крові.

{/LikeAndRead}