Засоби для лікування простатиту

Засоби для лікування простатитуПростатит - одне з урологічних захворювань, дуже часто зустрічається серед чоловічого населення старше 25 років. Як правило, воно супроводжується такими неприємними симптомами, як утруднення і больові відчуття при сечовипусканні, погіршення потенції, поява в сечі різних плаваючих ниток і так далі.

При найменшій підозрі на наявність простатиту необхідно найближчим часом звернутися до потрібного фахівця. На сьогоднішній день широке розповсюдження отримали різні засоби для лікування простатиту. Лікувати простатит можна як за допомогою народної медицини, так і медикаментозними препаратами.

Народні засоби для лікування простатиту

До таких варіантів виліковування можна віднести різні свічки з трав'яними та ефірними маслами, всілякі спринцювання та інші харчові настої. До одним з найпоширеніших продуктів належить гарбуз, а точніше її насіння. Вся справа у великому вмісті цинку, який і є основним елементом для лікування цієї недуги. Також до списку народних ліків входять ще і такі засоби для лікування простатиту, як гілки і листя ліщини, кора осики, каштани (шкаралупа), чистотіл і болиголов.

{LikeAndRead}

Лікарські засоби для лікування простатиту

Крім народних методів лікування, різних настоїв і натирань, існує ще й безліч лікарських препаратів. Незважаючи на те, що створені вони для лікування одного і того ж захворювання, способи застосування їх різні.

Серед препаратів, рекомендованих безліччю провідних урологів, зустрічаються такі форми випуску, як свічки (Витапрост, Простатилен), ін'єкційні ампули (Простатилен), у формі таблетки (Просталамін, Простамол Уно, Простата форте).

Фізичні вправи, як засоби для лікування простатиту

Дивно, але для лікування деяких форм простатиту буває достатньо деяких вправ. Так, наприклад, традиційна зарядка в ранковий час значно скорочує ризик виникнення цього захворювання. Також позитивний результат привнесуть такі спортивні ігри, як волейбол або футбол. Основний принцип подібного зцілення полягає в русі певних частин тіла, а точніше тазу.

Крім ігор існує ще й ряд спеціальних гімнастичних вправ. Основний упор в них робиться на навантаження в області тазу і стегон. Присідання, вправи на спеціальних фітнес-кулях і підняття ніг покажуть перший результат вже через пару занять.

{/LikeAndRead}