Свічки від простатиту Витапрост

Свічки від простатиту ВитапростУ багатьох чоловіків репродуктивного віку може виникнути така генітальна патологія як простатит. Для того щоб впоратися з цією небезпечною хворобою, в медицині існує кілька методів залежно від тяжкості захворювання. Це світло терапія, масаж, йога, фітотерапія, рефлексо-і магнітотерапія, тепло-, грязе-і водолікування. Одним з ефективних способів лікування простатиту є препарат Витапрост, який продається у вигляді ін'єкцій та свічок.

Застосування препарату Витапрост

Вітапрост з успіхом застосовується в медицині для лікування хронічного простатиту з ускладненнями у вигляді олігоспермії і некроспермії. У даному випадку, в результаті дії простатилену на 20 відсотків збільшується загальне у сперматозоїдів і кол-во рухомих форм. Його також можна використовувати при лікуванні хвороб, пов'язаних з іншими запальними процесами.

{LikeAndRead}

Фармакологічна дія активного компонента Витапрост

В основі препарату Витапрост лежить комплекс поліпептидних фракцій під назвою простатилен, який був виділений з передміхурової залози великих рогатих тварин. З'єднання має органотропное вплив на передміхурову залозу людини. Ця особливість дозволяє застосовувати його при терапії передміхурової залози та органів, пов'язаних з нею. За своїм клінічним впливу простатилен зменшує больовий синдром, а також покращує статеву функцію. Це виражається в підвищенні лібідо і відновленні еректильної функції. Що входить до групи пептидних біорегуляторів, простатилен має імуномодулюючі властивості, які впливають на всю імунну систему.

Проведені клінічні дослідження підтвердили, що простатилен при застосуванні істотно скорочує час 1-фази тромбоутворення. Завдяки специфічному властивості простатилену, свічки від простатиту Витапрост дозволяють відновити функції простати. При цьому спостерігається підвищення активності секреторного епітелію ацинусів, поява нових секреторних відділів і зникнення застою секрету.

Ін'єкції і свічки від простатиту Витапрост

Дуже зручно застосовувати Витапрост у вигляді свічок, які мають кілька позитивних моментів. Їх легко і безболісно вводити, крім того, активна речовина свічок мине печінковий бар'єр і всмоктується у кров. По медичному впливу свічки нічим не відрізняються від ін'єкцій.

Свічки Витапрост бувають трьох видів залежно від обсягу і складу: ректальні супозиторії по 50 мг простатилену, ректальні супозиторії форте по 100 мг простатилену і ректальні супозиторії плюс містять 100 мг простатилену і 400 мг ломефлоксацину гідрохлориду, що володіє антибактеріальною дією.

{/LikeAndRead}