Свічки для лікування простатиту

Свічки для лікування простатитуПростатит - це запальний процес, що протікає в передміхуровій залозі. Таке захворювання виникає у чоловіків, які більшу частину дня проводять в сидячому положенні, при порушенні статевого життя, а також через отримання інфекції статевим шляхом. У процесі запалення можуть розвиватися різні інфекції і якщо не почати вчасно їх лікувати, вони почнуть поширюватися на передміхурову залозу.

Свічки для лікування простатиту

Під час лікування лікарі рекомендують використовувати свічки для лікування простатиту чи ректальні супозиторій, що в даній ситуації малоефективно, ніж при лікуванні прямої кишки.

А все тому, що простата відділяється від введеного супозиторія малопроникними кишковою стінкою і плюс до всього сама капсула простати. Перевага такого лікування в тому, що процес розсмоктування препарату відбувається в прямій кишці, забезпечуючи максимальну концентрацію, а це означає, що печінка не зможе зруйнувати лікарські властивості препарату.

{LikeAndRead}

Для лікування даної хвороби потрібно використовувати свічки для лікування простатиту з антибіотиками, що включають в свій склад спазмолітики, які знижують спазми кровоносних судин і внутрішніх органів. Вони знімають болюче відчуття і покращують кровопостачання простати. Свічки для лікування простатиту, містять Тіотриазолін, надають регенеруючі і протизапальні ефекти, а також знижується прояв симптомів.

Ще використовують свічки, що містять прополіс і складний хімічний склад, які мають широкий спектр дії. Свічки для лікування простатиту мають протизапальну дію. Також у продажу з'явилися супозиторії - Простопін, до складу яких, крім прополісу, входить гірський бджолиний мед, маточне молочко, віск, квітковий пилок. Завдяки цьому такий препарат має високі протигрибкові, антибактеріальні і знеболюючі властивості.

Особливу увагу варто приділити свічам - простатилен, які були приготовлені на основі передміхурових залоз від великої рогатої худоби. Простатилен знижує набряклість, запалення в передміхуровій залозі, запобігає застою секрету. Використовуючи даний препарат, практично моментально знімаються больові відчуття, відбувається поліпшення статевої функції, нормалізується частота сечовипускання, істотно знижується запалення.

Крім медикаментозних свічок у лікуванні простатиту використовують спеціальні магнітні свічки. Вони складаються з магнітного наповнювача - ферит барію. На даний момент дозволяють використовувати магнітні свічки, які включають в свій склад пармідін, що допомагає зміцненню кровоносних судин і поліпшенню кровопостачання ураженого органу.

{/LikeAndRead}