Профілактика простатиту у чоловіків

Профілактика простатиту у чоловіківКожен чоловік старше 30 років повинен звернути увагу на такі сигнали організму, як часте сечовипускання, дискомфорт в області промежини. Це перші симптоми простатиту передміхурової залози. Простатит - це серйозне захворювання, яке може перейти в рак.

Профілактика простатиту у чоловіків необхідна і дуже важлива. Особливо якщо ви перехворіли на гострий простатит, ведете нерегулярне статеве активність, пасивний спосіб життя, перенесли статеві інфекції. Найбільш важко вилікувати хронічну форму простатиту.

Профілактика простатиту у чоловіків

Первинна профілактика включає в себе заходи, які попереджають розвиток цього захворювання. Чоловік повинен вести активний спосіб життя, відвідувати спортзал. Якщо ваша робота сидяча, то необхідно робити перерви і прогулюватися. Таким способом можна уникнути застою кровотоку в малому тазу.

{LikeAndRead}

Величезне значення має і статеве життя чоловіка. Нерозбірливі статеві контакти можуть стати джерелом статевих інфекцій, які викликають простатит. Якщо ви ведете регулярне статеве життя, маєте одного партнера, ви будете впевнені в своєму сексуальному здоров'я і довголіття.

Не можна затягувати або переривати статевий акт, не допускати тривалих перерв між контактами.

Важливо й харчування чоловіки. Жирна, гостра, солона їжа може сприяти застою в органах малого таза. Тому ваш раціон повинен більше включати в себе зелень, овочі, гарбузове насіння. Бажано виключити алкоголь, особливо пиво.

Рекомендується не переохолоджуватися, тривало не перебувати у вологому середовищі, носити вільний одяг, щоб не порушувати кровотік в малому тазу, що сприяє застою в передміхуровій залозі.

Вторинна профілактика простатиту у чоловіків

У ній виникає необхідність, якщо ви все-таки захворіли простатитом і надалі потрібно запобігти загострення хвороби і перехід її в хронічну форму. Для цього потрібно регулярно відвідувати уролога, в перебігу першого року після хвороби кожні три місяці проходити повторне обстеження. Потім протягом трьох років лікаря можна відвідувати через кожні півроку. Якщо за час диспансерного спостереження ознаки простатиту не виявлялись, то вас знімають з обліку. Але після 38 років людина має проходити регулярне УЗД - обстеження.

Для чоловічого здоров'я принесе користь і санаторне лікування, де вам проведуть комплекс заходів, які допоможуть зберегти ваше сексуальне здоров'я.

{/LikeAndRead}