Ознаки простатиту у чоловіків

Ознаки простатиту у чоловіківПростата - чоловічий орган, який легко і найчастіше піддається різним інфекціям. Запальні процеси в простаті викликають таке захворювання як простатит. Найбільш схильні до цього недугу чоловіки в середньому віці.

Причини простатиту

Викликають запалення простати різні статеві інфекції (герпес, гонококи, хламідії), гормональні вікові зміни, знижений імунітет, нерегулярний секс, переохолодження, зловживання алкоголем і куріння, пасивний спосіб життя, нервове напруження.

Ознаки простатиту у чоловіків

Коли в простату потрапляє інфекція, часточки залози закупорюються, з часом перестають функціонувати. Початкові ознаки простатиту у чоловіків виражені слабо. Але при перших несприятливих умовах, коли в розвитку простатиту початкова стадія вже пройдена, начитається період загострення.

{LikeAndRead}

Зазвичай гостра форма захворювання переходить у хронічну. Перші симптоми простатиту - це порушення сечовипускання. Характерно постійне відчуття, що треба сходити в туалет. Але після відвідування туалету присутнє відчуття, що ви спорожнити не повністю і сечовий міхур повний. Це почуття мучить вас і вночі. При подальшому розвитку запалення сечовипускання утруднився, а похід в туалет стає ще болючіше. У результаті цього знижується сексуальна активність, ерекція, а досягнення оргазму стає справжнім випробуванням.

Крім основних симптомів, характерні й інші ознаки простатиту у чоловіків. Може виникнути печіння в області промежини, утруднення при дефекації, швидке сім'явиверження, знижена потенція, змащений оргазм. Проблеми в інтимному житті викликають психологічну напругу. У сечі спостерігається наявність білих пластівців. При гострій формі підвищується температура і порушується загальний стан.

Болі при запаленні передміхурової залози ниючі, ріжучі. Віддають в область крижів, попереку, промежини. Больові відчуття виникають і під час статевого акту.

Якщо гострий простатит не лікувати, то через півроку він перейде в хронічну стадію. Це форма вас практично не турбує. Прояви можуть бути тільки незначні.

Якщо ознаки простатиту у чоловіків мають місце (хоча б один з них), то візит до уролога можна відкладати. Лікування треба починати негайно.

Лікування та профілактика

Лікування полягає в призначенні антибактеріальної терапії, імуностимуляторів, масажі передміхурової залози. Краща профілактика простатиту - активне статеве життя. Після 45 років вам потрібно регулярно проходити УЗД обстеження, здавати аналізи крові і мазки.

{/LikeAndRead}