Найкращі ліки від простатиту

Найкращі ліки від простатитуУ сучасній медицині різні антибіотики надають неоднаковий ефект подолання простатичного бар'єру. Тому зараз вибирають препарати, що володіють найбільшою проникаючою здатністю в простату.

Такі препарати здатні суттєво прискорити процес лікування. Найкращі ліки від простатиту то, в якому поєднується широкий спектр антибактеріальних засобів. Найчастіше встановити флору простати не представляється можливим, і якщо препарат містить в собі багато антибактеріальних засобів, то хвороба буде перемогти набагато легше.

Найкращі ліки від простатиту

До найбільш успішним і гарним лікам відносять препарати групи пеніциліну, наприклад, оксацилін і ампіцилін.

Найкращі ліки від простатиту, на думку лікарів, доксициклін, так як він ставиться до тетрациклінової групі. Успішно себе зарекомендували нові препарати фторхінолонів групи. До препаратів цієї групи відносяться - левофлоксацин, ципрофлоксацин, норфлоксацин та інші препарати. Ці препарати приймаються через рот і володіють найширшим спектром антимікробної дії.

{LikeAndRead}

Також важливо відзначити, що у флори простати не виробляється стійкість до препарату. Препаратами цієї групи лікування триває як мінімум 28 днів, а то й більше. Але щоб вибрати найкращі ліки від простатиту, яке підійде саме вам, необхідна консультація з вашим лікарем.

Застосування препаратів

Існує два способи застосування препаратів: перорально і ректально. Прийом препаратів через рот досить ефективний і здатний зняти біль на час. Найбільш ж дієвим був і залишається ректальний спосіб. Завдяки використанню анальгетиків, цей спосіб швидше і якісніше знімає біль на більший проміжок часу.

Основні покрокові принципи лікування простатиту:

  • визначення мікрофлори простати;
  • виявлення чутливості мікрофлори до препаратів;
  • визначення групи препарату для лікування, його доз і частоти застосування;
  • поєднання препаратів з процедурами та іншими препаратами, якщо це можливо.

Результат лікування простатиту препаратами

Антибіотики не гарантують вилікування простатиту на всі 100 відсотків. Препарати приберуть больовий синдром і хворобливі відчуття. Але навіть якщо чоловік відчуває після антибіотиків себе добре, рано чи пізно біль повертається. У цьому випадку слід пройти ще один курс терапії.

Важливо знати

Молодим людям, що зустрівся з цією проблемою, необхідно мати на увазі, що антибіотики викликають спермотоксичну ефект. Тому після застосування препарату потрібно витримати паузу в 4 і більше місяця перед зачаттям.

{/LikeAndRead}