Лікування простатиту гарбузовим насінням

Лікування простатиту гарбузовим насіннямУ гарбузовому насінні міститься цинк, перешкоджає виникненню таких хвороб, як аденома і хронічний простатит. Тому цинк дуже корисний для чоловіків різного віку. Якщо вживати близько тридцяти насіннячок перед їжею кожен день, можна задовольнити потребу організму в такому речовині, як цинк. 

Лікування простатиту гарбузовим насінням є доступним і ефективним засобом. Застосування такого методу лікування дасть свої позитивні результати вже через кілька днів після вживання гарбузового насіння. У всякому випадку, лікування простатиту гарбузовим насінням набагато ефективніше лікування даної хвороби антибіотиками. Існують два способи лікування даної хвороби за допомогою гарбузового насіння і меду.

{LikeAndRead}

Перший спосіб - лікування простатиту гарбузовим насінням за допомогою кульок, зроблених з меду і насіння

Якщо їсти одні насіння, то навряд чи можна вилікувати вже зародився простатит. Тому рекомендується використовувати при цьому мед. Для цього слід перекрутити за допомогою м'ясорубки підлогу кілограм насіння гарбуза. Але ні в якому разі не смажте насіння, так як вони можуть втратити всі свої цілющі властивості.

Потім потрібно змішати отримані насіння з медом. При цьому меду потрібно взяти близько двохсот грам. Тепер слід все ретельно перемішати. Вийде якась густа субстанція, з якої потрібно скачати кульки. Кульки повинні бути невеликі за розміром. Після чого отримані кульки найкраще покласти в холодильник. Перед вживанням їх потрібно дістати з холодильника і розморозити. Такий кульку слід вживати за півгодини перед їжею.

Відразу ковтати таку кульку не рекомендується, спочатку слід ретельно розжувати його. Якщо приймати даний препарат протягом одного тижня, то можна домогтися бажаного результату.

Другий спосіб - вживання порошку з гарбузового насіння і меду

Лікування простатиту гарбузовим насінням в даному випадку відбувається таким чином. Для початку слід злегка підсушити гарбузове насіння, після чого їх потрібно розмолоти за допомогою кавомолки, не відділяючи їх від шкірки. Отриману суміш слід пропустити через сито. Таким чином, вийде якийсь порошок з насіння.

Рекомендується вживати даний порошок перед їжею по дві столові ложки двічі на день. При цьому слід обов'язково запивати склянкою води, в якому слід розвести дві чайні ложки меду.

Однак слід пам'ятати, що і перший, і другий спосіб лікування від простатиту будуть ефективні лише в тому випадку, якщо людина відмовиться від вживання спиртних напоїв і куріння.

{/LikeAndRead}