Лікування простатиту і аденоми простати

Лікування простатиту і аденоми простатиДо лікування простатиту і аденоми простати обов'язково потрібно підходити комплексно: медикаментозна терапія обов'язково повинна бути доповнена масажем, фізіотерапевтичними процедурами, термотерапією, лікувальною фізкультурою та фітотерапією.

Медикаментозні методи лікування

Антибактеріальне лікування - головний метод лікування в консервативної терапії. Препарати для конкретного захворювання вибирають залежно від їх антимікробної активності та здатності проникнення в тканини простати.

Альфа-адреноблокатори відновлюють швидкість відтоку сечі і м'язовий тонус.

Гормональна терапія зменшує обсяг набряклою передміхурової залози.

М'язові релаксанти показані при підвищеному тонусі і спазмах м'язів сечовивідної системи, промежини, а також тазової діафрагми.

{LikeAndRead}

Масаж простати

Під час масажу ліквідуються застійні явища в простаті, налагоджується прохідність проток, відновлюється кровообіг і м'язовий тонус. Також за допомогою масажу стає можливим отримання зразка секрету простати для подальшого її дослідження.

Гімнастика Стрельникової

Фізичні тренування у поєднанні з дихальною гімнастикою є ефективним лікуванням вищевказаних захворювань. Так як більшість розладів статевої сфери виникають через збої в роботі ендокринної системи, дихальна гімнастика без праці активізує її роботу. Для прискорення лікувального ефекту всі вправи рекомендується виконувати голяка.

Лікування простатиту і аденоми простати фітотерапією

Рослинні препарати на основі трав широко застосовують завдяки можливості їх тривалого використання, а також в силу рідкісних випадків виникнення побічних явищ і відсутності негативного впливу на інші органи і системи організму.

Малоінвазивні методи сьогодні в медичній практиці використовують украй рідко, оскільки вони ще не до кінця вивчені.

Хірургічні методи використовуються при лікуванні аденоми простати, в основному, у випадках ускладнень або вкрай тяжких симптомах сечової системи. До стандартних хірургічних операцій при аденомі простати відносять: відкриту простатектомію, трансуретральну резекцію простати та її інцизії.

Лікування простатиту і аденоми простати радикальним шляхом проводиться вкрай рідко, оскільки має ряд протипоказань і супроводжується багатьма побічними ефектами.

{/LikeAndRead}