Ліки від хронічного простатиту

Ліки від хронічного простатитуХронічним простатит стає, якщо лікування проводилося не до кінця або комплексно. По різновидах його ділять на інфекційний (бактеріальний) і неінфекційний. І кожен з них лікують по-різному.

Ліки від хронічного простатиту

Кожен з видів лікують окремими препаратами. Інфекційний хронічний простатит лікують в основному фторхіноламі. Якщо є протипоказання до цієї групи антибіотиків (особиста непереносимість, алергічні реакції), то замість них призначають доксициклін. При алергії на перераховані вище препарати можуть призначити котрімоксазол. При цьому лікування проводиться досить тривалий період і одним видом препаратів. Зміна антибіотиків протягом усього лікувального процесу є неефективним дією, яка може погіршити отримані результати. У західних країнах доведено вченими, що зміна антибіотиків неприйнятна і не має під собою підстав. При цьому перевага на сьогодні віддається препаратам, які застосовують раз на добу.

{LikeAndRead}

Неінфекційний хронічний простатит, який ще називають синдромом тазового болю, лікується за допомогою тих же антибіотиків, що і інфекційний або ж бета-лактамними антибіотиками з десятиденним курсом. При повторному обстеженні лікарі вже вирішують, чи продовжувати той же курс лікування або призначати інший.

Інші способи лікування хронічного простатиту

Будь-які ліки від хронічного простатиту має свої призначення і протипоказання в силу того, що простатит може бути викликаний різними групами бактерій і факторів. Не останнє місце в проведенні лікування займають фітотерапія, імунокоректори, фізіотерапія, лікувальна гімнастика, урологічний масаж і по видужанні - профілактика простатиту.

Не менш ефективною процедурою, якої так бояться багато хворих, є масаж простати. При лікуванні найбільш ефективним буде внутрішній масаж простати, а для профілактики можна застосувати і зовнішній, точковий. Для цього в проміжку між анальним отвором і мошонкою потрібно намацати тазову кістку ближче до анусу, в тому місці, де вона закінчується, сильно (але так, щоб не травмувати) натискати пальцем. Процедуру проводити не більше п'яти хвилин перед сном.

Успішне лікування хронічного простатиту проводиться тільки в комплексі. Будь-які відхилення від схеми лікування, призначеної лікарем, можуть призвести до тяжких наслідків.

{/LikeAndRead}