Якими ліками лікувати простатит

Якими ліками лікувати простатитЯк відомо, простатит - досить поширене захворювання, причому в зону ризику потрапляють чоловіки вже після 25 років, а не тільки пенсіонери. Причинами даного захворювання можуть стати: часте переохолодження організму, сидяча робота, слабкий імунітет, сприйнятливий до різних інфекцій.

Симптоми простатиту

  • Гостра форма простатиту - проявляється як будь запальне захворювання: раптово збільшується температура до 40 градусів, сильний біль в промежині, хворобливе сечовипускання. Таке перебіг хвороби небезпечно тим, що може призвести до гнійного запалення. Тому необхідна термінова консультація лікаря-уролога і негайне лікування.
  • Хронічна форма - протікає з прихованими симптомами. Характерно періодичне невелике підвищення температури. І тільки лише періодично виникають неприємні відчуття під час сечовипускання. Основний симптом - виділення з сечовипускального каналу.

Якими ліками лікувати простатит

Тільки застосовуючи комплексний підхід при лікуванні простатиту, який полягає в антибактеріальної та фізіотерапії, підвищенні імунітету та коригуванні способу життя, можна позбутися від цього захворювання назавжди. При лікуванні простатиту можуть застосовуватися такі препарати:

{LikeAndRead}

  1. Простамол УНО - має протизапальну та протинабрякову дію, але не усуває гіперплазії передміхурової залози. Даний препарат здатний тільки зменшити прояви хвороби і, при його вживанні, потрібно періодично проходити огляд у уролога.
  2. Простатилен - саме цей препарат як раз і лікує, а не тільки усуває ознаки хвороби. Єдиний його мінус - це можлива алергічна реакція при індивідуальній чутливості до компонентів препарату. Його вводять внутрішньом'язово, а курс лікування не перевищує 10 днів.
  3. Простан - препарат, який лікує дане захворювання, але через велику кількість протипоказань, повинен застосовуватися тільки за призначенням лікаря та його контролем.
  4. Вітапрост - знімає набряк, зменшує дискомфорт і больові відчуття, а також сприяє нормалізації функції передміхурової залози. Його мінус - дорогий препарат.
  5. Пепонен - натуральний препарат, активним компонентом якого є масло насіння гарбуза. Прибирає біль, підвищує потенцію, покращує імунітет, а також є хорошою профілактикою для виникнення атеросклерозу. Мінус - вимагає тривалого прийому.
  6. Олія насіння гарбуза - теж вимагає тривалого прийому, по дії аналогічно Пепонену, але коштує в кілька разів менше.

Перш, ніж вирішити, якими ліками лікувати простатит, необхідно проконсультуватися з лікарем, адже застосування навіть самих дорогих і якісних препаратів без знання і розуміння перебігу хвороби може призвести до зворотного ефекту.

{/LikeAndRead}