Як лікувати хронічний простатит

Як лікувати хронічний простатитПростатит - найпоширеніше з чоловічих захворювань. Згідно зі статистикою, саме це захворювання є винуватцем безпліддя у представників сильної статі. Якщо його вчасно не вилікувати, то хвороба візьме хронічну форму. І позбутися її буде набагато складніше, з'явиться проблема: як лікувати хронічний простатит?

Гострий і хронічний простатит

Гостра форма простатиту - це запальний процес в передміхуровій залозі. Виникає він в перший раз, і вилікувати його просто. А ось хронічна форма простатиту посилює ступінь захворювання. У такому випадку відбувається необоротне зміна тканин передміхурової залози. Надалі це може привести до безпліддя та імпотенції. За природою виникнення простатит ділять на інфекційний і бактеріальний.

{LikeAndRead}

Як лікувати хронічний простатит

Чоловік, коли отримує таке захворювання, задається питанням: як лікувати хронічний простатит? Варто відразу зрозуміти, що процес лікування чекає довгий і важкий. Тому для початку потрібно пройти у лікаря повне обстеження і здати аналізи, щоб визначити природу простатиту.

Далі лікар призначає терапію. У першу чергу це антибактеріальні ліки. Підбір їх лікар повинен здійснювати обов'язково на основі аналізів. Тільки вони можуть визначити патогенні бактерії. Також важливо дотримуватися схему прийому препарату. Інакше він уб'є не всі бактерії. І тоді буде ризик повторного виникнення захворювання.

Хороші результати дає і фізіотерапія. Вона включає в себе масаж передміхурової залози. Він не найприємніший, крім хворобливих відчуттів, людина відчуває і психологічний дискомфорт. Лікар-уролог ректально вводить палець і масажує передміхурову залозу. Це допомагає поліпшити кровообіг, видавити запальний секрет. Тому це один з ефективних методів лікування простатиту.

Як лікувати хронічний простатит іншими методами?

Ще один метод - це імунотерапія. Вона полягає в підвищенні імунітету. Для цього потрібно відвідати лікаря-імунолога і здати ряд специфічних аналізів. Після них доктор призначить лікарські препарати.

Профілактика простатиту

Будь-яке захворювання краще попередити, ніж лікувати. І тому потрібно змінити звичний уклад життя. Для цього потрібно тепло одягатися, не допускати переохолодження організму, не допускайте сидячого способу життя, займайтеся мінімальної фізичним навантаженням.

{/LikeAndRead}