Як лікувати простатит у чоловіків

Як лікувати простатит у чоловіківЯк відомо, кращий спосіб боротьби з хворобою - це усунення в першу чергу причин захворювання. Тому при появі ознак простатиту лікарі спочатку рекомендують починати дотримуватися дієти і вести певний спосіб життя.

Так, профілактичним хорошим засобом вважається голодування (1-2 дні), яке на перший час може просто допомогти полегшити стан хворого. В обов'язковому порядку заборонені алкоголь, тютюн, статева діяльність - які сприяють загостренню захворювання. Крім цього, рекомендується вести активний спосіб життя - здійснювати часті прогулянки на свіжому повітрі, бігати, відвідувати басейн, спортивний зал і т.д. Потім, при дотриманні всіх цих умов, призначають лікування.

Як лікувати простатит у чоловіків

Способів лікування простатиту існує безліч. Вибирайте самі, буде це традиційна медицина чи ж народні кошти.

{LikeAndRead}

Найчастіше лікарі після недовгої консультації виписують препарати, залежно від характеру захворювання, і призначають лікування вдома. Одного курсу лікування в поєднанні з подальшим виконанням рекомендацій з профілактики простати достатньо.

На питання, як лікувати простатит у чоловіків, широкий відповідь дає і народна медицина. Простатит можна вилікувати за допомогою лікарських рослин. Фітотерапія користується заслуженою популярністю при лікуванні простатиту в будь-якій його формі, навіть хронічною. Народна медицина має широкий арсенал у боротьбі з цією недугою: чай, парова ванна, свічки, настої.

Як лікувати простатит у чоловіків швидко і без таблеток? Існують спеціальні фізичні вправи, щодня виконуючи які можна позбутися від цієї хвороби.

Можна використовувати сокотерапію. Оскільки однією з причин захворювання передміхурової залози є перевантаження в результаті неправильного харчування органів виділення, то справитися в цій ситуації допоможуть соки з ягід бузини, спаржі, моркви, буряка і огірковий сік. Їх можна пити окремо, а можна компонувати один з одним.

Є одне загальне засіб у традиційної та нетрадиційної медицини, як лікувати простатит у чоловіків, це анальні свічки. Лікар-спеціаліст або бабка-ворожка - обидва одноголосно найефективнішим і швидким засобом назвуть свічки. Звичайно, такий спосіб не завжди вітається з боку хворого, але треба віддати належне засобу, який поєднує дві протилежні методики лікування.

{/LikeAndRead}