Як лікувати простатит народними засобами

Як лікувати простатит народними засобамиПростатит - запальне захворювання передміхурової залози або простати. Розрізняють два види простатиту: гострий і хронічний. Але, незважаючи на характер захворювання, на будь-якій її стадії необхідно почати лікування. Багато хто задається питанням: як лікувати простатит народними засобами? У цій статті дається докладна відповідь на поставлене питання.

Як лікувати простатит народними засобами

Лікувати дане захворювання можна за допомогою наступних рослин: мучниця, подорожник, звіробій, брусниця, петрушка, солодка, пирій та ін Часто при лікуванні простатиту використовують синюху, яку можна приймати як при хронічній, так і гострій фазі захворювання.

При хронічному простатиті найчастіше використовується адоніс. Рекомендується заварювати прямо з грядки, у свіжому вигляді, тоді як в засушеному стані ліки не даватиме такого сильного ефекту, але теж дієво, але при цьому час зберігання не повинен перевищувати одного року.

{LikeAndRead}

Лікування за допомогою насіння гарбуза: відомо, що насіння гарбуза містять цинк, необхідний чоловікам у будь-якому віці. При простатиті ж вживання цинку просто необхідно. Добова норма споживання міститься в 30 насінні, які і рекомендують з'їдати чоловікам, які страждають простатитом.

Сокотерапія: відмінним способом боротьби з простатитом є сік спаржі, вживати який слід в кількості 600 мілілітрів на день. Разом з ним можна пити морквяний, буряковий або огірковий сік.

Відповідаючи на питання, як лікувати простатит народними засобами, можна рекомендувати ще один з найефективніших способів лікування простатиту - лікування прополісом. У 200 мілілітрах спирту випарюють 40 грам прополісу. З отримав екстракту взяти 0,1 грам і змішати з 2 грамами масла какао. З даної суміші приготувати свічку, яку вставляти в пряму кишку кожен день протягом місяця.

Лікувати простатит народними засобами можна і за допомогою чистотілу і болиголова (слід пам'ятати, що болиголова отруйний). У 100 грам спирту додати по половині столової ложки кожної трави і дати настоятися відвару протягом 10 днів у темному посуді. Процідити і пити з ранку натщесерце за півгодини до прийому їжі.

Якщо разом із збільшенням простати слід і ожиріння, то для лікування захворювання радять голодувати. Однак цей спосіб дієвий лише на перших стадіях захворювання і лише тимчасово знімає больові відчуття. Для повного лікування голодування слід додати до перерахованих вище методів лікування.

{/LikeAndRead}