Чи можлива статеве життя при простатиті

Чи можлива статеве життя при простатитіСимптоми простатиту часто повністю відбивають бажання чоловіки продовжувати статеве життя. Відповідь на питання «чому так відбувається?» Досить простий: простатичний сік стає дуже лужним і густим, це і викликає неприємні відчуття в сечівнику. Це і призводить до того, що статеве життя при простатиті стає практично нестерпним. Також можуть виникнути додаткові проблеми з ерекцією, а в запущених випадках і повною її відсутністю. Дані симптоми просто не дозволяють чоловікові пустити все на самоплив, виникає необхідність у лікуванні. При лікуванні простатиту багато лікарів часто допускають велику помилку: забороняють чоловікам секс під час лікування. Так невже все-таки не можна?

Чи можлива статеве життя при простатиті?

Не тільки можлива, але також і необхідна. Безсумнівно, часто бажання чоловіка під час цього неприємного захворювання відчутно знижується. Однак жодне, навіть саме дороге медикаментозне лікування буде неефективним без стимуляції самої простати. При еякуляції тазова мускулатура чоловіки активно скорочується, стимулюючи простату, що створює ефект масажу простати.

{LikeAndRead}

Статева стриманість при простатиті є вкрай і вкрай небажаним, оскільки застій крові і тестостерону в залозі дуже негативно впливає на неї в процесі запалення, що викличе тільки загострення захворювання. Профілактика сексом буде ефективна лише при досягненні еякуляції, перерваний статевий акт буде абсолютно даремний. Необхідно також відзначити, що посилення симптомів появою якої-небудь інфекції буде для вас досить неприємним, тому ведіть статеве життя з постійною партнеркою, щоб виключити зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом, а також мікрофлора якої буде вже давно «підстроєна» під вашу.

Що робити, якщо постійної партнерки немає?

У такому випадку виникає необхідність у самозадоволенні - мастурбації. Подібна профілактика, звичайно, навряд замінить повноцінний секс, проте це краще, ніж зовсім нічого. Багато лікарів починають проявляти повний непрофесіоналізм, починаючи червоніти, біліти, заїкатися, пропонуючи своєму пацієнтові таким чином стимулювати простату. Це також досить сильно бентежить людини. Така поведінка в корені невірно, нічого ганебного в цьому немає. Наприклад, в Європі мастурбація давно визнана як профілактика від багатьох захворювань, у тому числі і від простатиту.

{/LikeAndRead}