Апарати для лікування простатиту

Апарати для лікування простатитуНа сьогоднішній день існує безліч способів лікування простати. Одним із сучасних нововведень у цій галузі є способи апаратного лікування.

За допомогою нього є ймовірність назавжди вилікуватися від хронічного простатиту. Так, апарати для лікування простатиту активно застосовуються у відділеннях андрології.

Завдяки апаратному лікуванню можна відновити тонус передміхурової залози, повернути до норми кровообіг, видалити запалення, зберегти природний стан залози. Таким чином, успішно усунути захворювання.

Такий курс лікування може тривати кілька тижнів або навіть місяців. Важливо знати, що використання будь-якого з нижчеописаних приладів мають значний список протипоказань до застосування. Обов'язково необхідно уточнювати цей факт у лікуючого лікаря і дотримуватися всіх рекомендації фахівця.

{LikeAndRead}

Апарати для лікування простатиту

Ось найбільш популярні і поширені апарати для лікування простатиту.

«Андрогін» - це фізіотерапевтичний апарат, що відноситься до магнітотерапії.

«Інтратон» - застосовується при важких формах прояви хвороби, при наявності закритих гнійних процесів.

«Яровіт» - поєднує в собі вплив чотирьоххвильового лазерного випромінювання, постійно діючого магнітного поля і електричних імпульсів, поєднання яких регулюється залежно від індивідуальних особливостей хворого.

Апарат НВЧ-терапії (СМВ) - лікування проводиться електромагнітними полями, благотворно впливає на організм в цілому, дає знеболюючий і протизапальний ефект.

Існують квантові апарати для лікування простатиту - Мілта, Рікта, Оріон - дуже відомі в Європі. Популярний вітчизняний апарат - Електрон. Треба відзначити, що область його застосування не обмежується лікуванням захворювань передміхурової залози, чим і заслужив свою популярність і визнання.

Новітнє досягнення сучасної медицини - прилад Мавіт. Його перевага в тому, що проведення масажу з його допомогою можливо в домашніх умовах, в той час як інші апарати для лікування простатиту використовуються тільки в медичних установах.

«Витафон» - віброакустичний апарат, який надає лікувальну дію більш ніж при 30 захворюваннях. Це винахід нашого співвітчизника В.А.Федорова, широко застосовується в приватних клініках в нашій країні.

{/LikeAndRead}