Чай для підвищення потенції

Чай для підвищення потенціїВідомо, що здібності до сексуальної активності безпосередньо залежать від концентрації певних хімічних сполук і речовин, що надходять ззовні. Найбільш значущим в цьому списку є цинк, який бере участь в утворенні найважливішого чоловічого гормону - тестостерону. З плином часу організм знижує можливість виділення цього мікроелемента зі складу їжі, тому виникнення цинкового голоду може бути попереджено виключно цілеспрямованим прийом продуктів, зі значним вмістом цинку.

Чай для підвищення потенції: механізм впливу

Чай, крім загального впливу на зміцнення організму і виведення найрізноманітніших токсинів, виділяється серед інших продуктів харчування найвищою концентрацією цинку, що робить його незамінним інгредієнтом у справі підвищення потенції. Крім цього, необхідний ефект роблять танін, зміцнюючий судинні стінки, і численні вітаміни.

{LikeAndRead}

Сорти зеленого чаю, що впливають на потенцію

Цінителі можуть з легкістю назвати декілька сотень видів цього напою, але далеко не всі сорти при вживанні зможуть стимулювати прояви статевої активності організму.

  1. «Колодязь дракона». Цей сорт виводиться в Китаї близько 1000 років і видається багатьом національним напоєм. Очолює десятку найбільш знаменитих видів чаю. Вміст корисних сполук у цього різновиду чаю майже вдвічі перевищує такі показники у решти сортів. Висока концентрація таніну і інших речовин робить з «колодязя дракона» прекрасний чай для підвищення потенції.
  2. «Гарбузове насіння». Початок виробництва даного сорту належить до першого десятиліття минулого століття. Виділяючись серед інших чаїв методикою виготовлення, володіє значним вмістом необхідних мікроелементів і сприяє кисневого збагачення і загальному тонізуванню організму.

Крім зеленого чаю, ще кілька напоїв сміливо можна класифікувати як чай для підвищення потенції.

Склад бразильського мате характеризується помітною концентрацією вітаміну Е, стимулюючого кровообіг і відповідає за нормалізацію метаболізму.

Ефект від вживання мурсальского чаю, культивують виключно в Болгарії, можна спостерігати через тиждень після вживання.

Народна медицина часто використовує чай для підвищення потенції як базову основу при складанні багатьох трав'яних зборів.

{/LikeAndRead}