Вправи для збільшення потенції

Вправи для збільшення потенціїСекс є такою же основною потребою чоловіка, як їжа і сон. Тому проблеми, пов'язані зі зниженням потенції, сприймаються чоловіком дуже болісно. Але не слід відразу ж поспішати купувати пігулки, які здатні збільшити потенцію або бігти за хірургічною допомогою, можна спробувати перевірений домашній метод - вправи для збільшення потенції, які приносять позитивний результат не тільки при перших симптомах цієї проблеми, а й зроблять благотворний вплив при більш запущеною формі.

Причини, провокуючі зниження потенції

Не секрет, що головною причиною ослабленою потенції або ж її відсутності є недостатня наповнюваність печеристих тіл статевого члена кров'ю і саме тому рекомендується виконувати спеціальні вправи для збільшення потенції. А недостатня наповнюваність печеристих тіл може бути викликана наступними причинами:

{LikeAndRead}

  • погане кровопостачання статевих органів і органом малого тазу;
  • нестача необхідних мікроелементів;
  • малоактивний спосіб життя.

Для усунення даних причин необхідно змінити спосіб життя, зробивши його більш активним, підкоригувати раціон харчування, збільшивши кількість необхідних мікроелементів, і виконувати щодня спеціальний комплекс вправ.

Вправи для збільшення потенції

1 «Парадний крок»

Необхідно виконувати стоячи, руки на поясі, на вдиху починаєте крокувати, при цьому піднімаючи ноги якомога вище і притискаючи їх до живота.

2 «Утримати камінь»

Початкове положення таке ж, як при «парадному кроці», тільки коліна злегка зігнуті (тільки злегка - це важливо!). Потім потрібно зігнути коліна сильніше і напружити м'язи сідниць, як ніби ви утримуєте ними невеликий м'ячик, м'язи розслабити і повернутися в початкове положення. У цій вправі важливо не кількість зроблених підходів, а сила напруги м'язів (за принципом: чим сильніше, тим краще).

3 «Місток»

Початкове положення цієї вправи - лежачи на спині, при цьому руки знаходяться вздовж тіла, коліна зігнуті, і п'яти добре стоять на підлозі. Піднімаємо і опускаємо таз. Виконується дану вправу в середньому темпі і важливо стежити за правильністю дихання.

Виконуючи такі вправи для збільшення потенції регулярно, ви нормалізуете порушений кровообіг статевих органів, яке дуже часто і є причиною слабкої потенції, і зміцните м'язи, які безпосередньо відповідають за ерекцію. Звичайно, це не відбудеться миттєво, адже для появи результату від пророблених вправ потрібен час. Але перші позитивні ознаки можна побачити вже через 10 днів після регулярних тренувань.

{/LikeAndRead}