Збільшення потенції у чоловіків

Збільшення потенції у чоловіківПотенція у чоловіків може страждати з різних причин. Це можуть бути вікові гормональні збої, загальне погіршення здоров'я, неправильний спосіб харчування і життя.

Справитися з цими проблемами можна кількома способами. Медичні препарати, народні засоби, деякі продукти харчування і фізичні вправи можуть викликати збільшення потенції у чоловіків.

Лікарські препарати

В аптеці можна побачити досить великий асортимент таблеток для відновлення еректильної функції. Їх можна розділити на 3 групи. До першої групи належать препарати, які викликають швидкий, але короткочасний ефект. Це препарати, що містять кантаридин. Друга група містить йохимбин і надає менш виражений, але більш стабільний результат. Третя група покращує загальний стан організму і, як наслідок, викликає збільшення потенції у чоловіків.

{LikeAndRead}

Продукти - афродизіаки

Дуже багато продуктів сприяють поліпшенню потенції. До них відносяться м'ясо, жирна риба, овочі, натуральні молочні продукти, всі морепродукти. Майже всі горіхи, сухофрукти та мед давно використовуються для посилення статевого потягу. Страви варто доповнювати пряними травами - звіробій, м'ята, чебрець, портулак, аніс, тархун і кмин. Дуже популярні страви з камбали і скумбрії, оскільки містять необхідні жирні кислоти. Найсильніший засіб - сичужіни (шлунок верблюда). Досить приймати по шматочку розміром з горошину перед статевим актом.

Збільшення потенції у чоловіків народними засобами

Серед народних засобів потрібно виділити селера, кропиву, листя кульбаби. Ці народні засоби можна додавати в їжу.

Ось короткий перелік трав, які можна застосовувати для лікування статевої слабкості - паклун звичайний, калган, золотий корінь, синеголовник, аїр.

Всі ці трави застосовують у вигляді настоїв, спиртових настоянок та відварів. Розроблено фітокомплекси із збору трав. Добре допомагає відвар насіння конюшини на червоному вині. Часто використовують суміш меду з імбирним порошком. Запивати суміш бажано гарячим чаєм. Серед поширених народних засобів варто ще назвати кінський каштан. Для лікування використовують зрілі насіння рослини, які допомагають не тільки при лікуванні імпотенції, але і при лікуванні простатиту.

Більше повітря та спорту

Дуже важливо віддавати перевагу активному відпочинку. Піші прогулянки на свіжому повітрі, заняття спортом, поліпшення загального стану здоров'я прямо відіб'ється на якості сексуального життя. Збільшення потенції у чоловіків може бути досягнуто шляхом спеціальних фізичних вправ. Вправи спрямовані на тренування м'язів промежини.

{/LikeAndRead}