Препарати для зниження потенції

Препарати для зниження потенціїПоряд з армією чоловіків, охочих збільшити свою сексуальну активність, є і деякі категорії громадян чоловічої статі, які мріють про її зниження.

Основна частина таких бажаючих - це молоді хлопці, особливо в період статевого дозрівання. Як правило, в цей час ерекція трапляється по кілька десятків разів на добу, і причому далеко не кожен раз з власної волі.

Також препарати для зниження потенції користуються попитом у пар, чиї сексуальні можливості не збігаються. Наприклад, одному з партнерів і одного разу достатньо, а іншому, як правило, чоловікові, навіть трьох буде мало. У таких ситуаціях деякі чоловіки вважають за краще ходити на сторону, але зустрічаються і товариші, які вдаються до таких варіантів, як препарати для зниження потенції.

{LikeAndRead}

Наслідки

Хоча дія подібних препаратів і помітно відразу, наслідки їх вживання можуть позначитися тільки через деякий час. Як правило, в майбутньому у приймаючих медикаменти для зниження потенції можуть виникнути проблеми з ерекцією і навіть з репродуктивною функцією.

Препарати для зниження потенції

Найпопулярнішим засобом для зниження сексуальної активності, особливо в рядах армії, є бром. У невеликих дозах його додають в чай, компот або інші повсякденні напої.

Ще одним препаратом є Андрокуру. Безумовно, знижує потенцію, але і побічних дій надає чимало. До таких наслідків можна віднести остеопороз, гінекомастія і збільшення ваги. Також ці таблетки роблять сильний вплив на печінку.

Поряд з препаратами, що забезпечують зниження потенції, є ще й ряд ліків, основним обов'язком впливу яких є зниження збудливості людини на рівні психіки. Так, наприклад, сильнодіючі антидепресанти також здатні послабити потенцію, але і не тільки її. Враховуючи складність придбання подібних медикаментів, не важко здогадатися про їх потужності, а заодно і про можливі наслідки.

Хотілося б відзначити, що приймаючи різні препарати для зниження потенції сьогодні, важливо не забувати, що через якийсь час доведеться приймати ліки абсолютно зворотної дії. Практично кожен третій препарат може завдати шкоди організму людини, хоча на перший погляд це і не помітно. Так може краще другого партнера прийняти небудь збуджували?

{/LikeAndRead}