Народні методи підвищення потенції

Народні методи підвищення потенціїФактори, що впливають на потенцію

Зниження сексуальних здібностей може бути спровоковано рядом факторів. Крім значного списку порушень в роботі видільної, нервової і кровоносної систем, на ослаблення потенції справляє свій вплив ряд моментів, пов'язаних із загальним режимом життєдіяльності чоловіки.

Тривале знаходження в стресовому стані, часте надмірне стомлення, постійно незбалансований раціон, недолік різних вітамінів і необхідних мінеральних компонентів - все це негативно відбивається на стані кровотоку і, відповідно, провокує зниження потенції.

Відомо, що чоловіки не надто охоче користуються консультаціями фахівців, особливо при настільки делікатних проблемах, тому народні методи підвищення потенції володіють в їхніх очах додаткової привабливістю.

{LikeAndRead}

Народні методи підвищення потенції

  • Скласти суміш з 20 г безсмертника, 25 г валеріани, 30 г звіробою. Одержаний збір засипати в склянку охолодженої кип'яченої води, залишити на 8 годин, відфільтрувати. Вживати по 20 мл щодня.
  • У 300 мл окропу заварити 20 г еспарцету сибірського (попередньо подрібнити). Прокип'ятити близько 5 хвилин і залишити на ніч у термосі. З ранку і вдень випити підлогу 50 мл, ввечері допити залишився настій.
  • 2 ч ложки білого кореня зозулинця насипати в склянку окропу, профільтрувати через півгодини. Настій розлити на 3 порції.
  • 40 г дрібно протертою моркви заварити в склянці молока, протримати 10 хвилин на мінімальному вогні. Приймати по 100 мл за сеанс.
  • Промити і висушити коріння любистку. Склад з 100 г коренів і півлітра спирту настояти впродовж 2 тижнів. Випивати по 20 мл тричі на день.
  • Змішати в однакових кількостях (по 50 мл) настої аралії, женьшеню, заманихи, радіоли і елеутерококу. 30 крапель отриманого екстракту додавати в напій тричі на день.

Різноманітні народні методи підвищення потенції повинні поєднуватися з комплексними змінами в раціоні чоловіки. Жоден засіб не принесе запланованого результату, за відсутності в меню обов'язкового відомого кількості вітамінів. Крім цього, слід виключити стрессобразующіе чинники і, при необхідності, відмовитися від куріння.

Народні методи підвищення потенції не варто застосовувати при можливості реакцій алергічного характеру на будь-які трави, або при гіперчутливості на певні компоненти.

{/LikeAndRead}