Масаж для підвищення потенції

Масаж для підвищення потенціїОдним з ефективних способів поліпшення стану «чоловічого здоров'я» є масаж для підвищення потенції. Існує кілька дієвих методик, за допомогою яких можна не тільки розслабити чоловіка, поліпшити йому настрій і порушити в ньому сексуальне бажання, а й вирішити проблему неповноцінною здатності займатися сексом. До таких перевірених методів відносяться: загальнозміцнюючий масаж, еротичний та масаж простати.

Зміцнюючий масаж для підвищення потенції

У фізіології існує поняття «біологічно активні точки», розташовані на тілі людини, масажуючи які, можна вплинути на роботу різних процесів життєдіяльності організму. За стан потенції чоловіки відповідають парні симетричні точки (на спині, руках і ногах), впливаючи на які, можна підсилити його статевий потяг.

{LikeAndRead}

На руках такі точки розташовані трохи вище зап'ястя. Щоб їх виявити, необхідно пальцями однієї руки (великим і вказівним) натиснути на кісточки зап'ястя іншої руки і змістити їх на 1,5 см вище за напрямку до ліктя.

На ногах є по дві масажні точки. Одна розташовується прямо в центрі п'яти, а друга на її бічній (внутрішньої) стороні.

Для того щоб визначити місце розташування активних точок на спині, слід сісти на стілець, вирівняти спину і покласти долоні рук на талію (пальці рук повинні бути спрямовані в бік живота). Великими пальцями рук, розташованими на спині, потрібно масажувати околопозвоночной область між попереком і куприком з обох сторін.

Еротичний масаж

Природно, для такого способу впливу на чоловічу потенцію, необхідно залучити партнерку. Вона може масажувати ерогенні зони чоловіка руками, губами, волоссям, зубами. Особливу увагу під час подібного масажу слід приділяти статевим органам, сідницях, сосок і животу партнера.

Еротичний масаж для підвищення потенції рекомендується проводити в інтимній обстановці (пінна ванна або кімната, наповнена пахощами ароматичних олій).

Масаж простати

Даний метод посилення потенція передбачає проведення самостійного масажу чоловіком. Важливо враховувати, що подібний процес вимагає особливої акуратності (легкі рухи, використання латексних рукавичок).

Перед початком масажу слід спорожнити кишечник і сечовий міхур. Сам масаж полягає в наступному: вказівний і середній пальці руки необхідно ввести в анальний отвір і намацати простату (свого роду «мішечок», за розмірами схожий з волоським горіхом). Масажувати рекомендується тільки нижню частину передміхурової залози, тому що на верхній зоні розташовується велика кількість нервових закінчень, вплив на які доставить болючий дискомфорт.

Проводячи регулярний масаж для підвищення потенції, можна значно зміцнити чоловічу силу і запобігти розвитку різноманітних «чоловічих» захворювань!

{/LikeAndRead}