Лікування потенції народними засобами

Лікування потенції народними засобамиПроблеми з потенцією на медичному мовою називають імпотенцією, тобто повне або часткове відсутність ерекції у чоловіка або короткочасна ерекція. Лікування здійснюється медикаментозно - лікарськими препаратами, а так само застосовується лікування потенції народними засобами.

Причини виникнення проблем з потенцією

Основними причинами виникнення часткових проблем з потенцією є нервові виснаження, емоційне перенапруження, часті стреси, розумова і фізична стомлюваність, надмірна вага, алкоголізм і наркоманія.

Причинами повної відсутності потенції є захворювання кровоносної системи, гіпертонія, діабет, травми в області паху. Нерідко проблеми з потенцією виникають у вигляді побічної дії лікарського препарату. Але якщо лікарський засіб виключити з ужитку, то потенція в таких випадках швидко нормалізується.

{LikeAndRead}

Лікування потенції народними засобами

Найпоширенішим засобом для відновлення потенції є молочний коктейль, приготований з козячого молока, волоських горіхів і меду. Щоб його приготувати, слід всі компоненти змішати, а для додаткового живильного ефекту збити суміш з яєчним білком. Вживати коктейль потрібно відразу після його приготування. Курс не менше семи днів, але такий засіб надасть дію, якщо причина проблем з потенцією полягає у фізичній і психологічної втоми.

Лікування потенції народними засобами дасть максимальний ефект, якщо поєднати зовнішні і внутрішні вплив засобів. Для цього необхідно протягом двох тижнів, вранці і ввечері, приймати крижані ванни. Вони сприяють посиленню кровообігу, що необхідно для нормальної потенції. І одночасно з цим зовнішнім методом приймати настоянку з плодів анісу, так само два рази після прийняття крижаних ванн.

Щоб приготувати настоянку, необхідно залити спиртової основою плоди анісу, квітки глоду, один стручок пекучого перцю і подрібнений корінь імбиру. І дати настоятися протягом одного місяця в темному і прохолодному місці. Щоб підсилити результат настоянки, компоненти слід використовувати свіжі, а не в сушеному вигляді.

Основне лікування потенції народними засобами полягає у впливі на кровоносну систему і регуляцію тиску. Таким дію має суміш з насіння цибулі, моркви, кропиви, білого маку і кунжуту. Приймати суміш слід, щодня запиваючи червоним десертним вином. Курс від 1 до 6 місяців.

Систематичне лікування потенції народними засобами надає результат не гірше, ніж лікування лікарськими препаратами, що мають побічними діями, чого немає в народні засоби.

{/LikeAndRead}