Які трави підвищують потенцію

Які трави підвищують потенціюВ даний час розрекламовані синтетичні препарати, що підвищують чоловічу силу, буквально затьмарили натуральні рецепти. А між тим знання про те, які трави підвищують потенцію, абсолютно не зайві. Мудра природа наділила рослини унікальними можливостями збільшувати чоловічу сексуальність.

Женьшень - стимулятор потенції

Про цілющі властивості «кореня життя» відомо з давніх часів. До всіх його незвичайним властивостям додається і підвищення потенції. Еректильна функція при застосуванні даної рослини поліпшується, згідно з відомостями американських вчених, приблизно у 55% пацієнтів. При цьому дія женьшеню м'яке, без неприємних побічних ефектів.

Спробуйте приготувати ось таку цілющу настоянку, яка підвищує чоловічу силу. Візьміть двадцять грамів сухої сировини і залийте його склянкою 70% спирту. Настоюйте протягом тижня. Приймайте настойку по 15-25 крапель щодня два-три рази за півгодини до їди.

{LikeAndRead}

Сухий подрібнений корінь женьшеню (25 гр.), Змішаний з натуральним медом (700 гр.), Дає вражаючий ефект. Суміш настоюється десять днів, а потім протягом двох місяців щодня тричі на день за 20-30 хвилин до прийняття їжі приймається по одній чайній ложці.

Напевно, народні цілителі при зверненні до них підкажуть, які трави підвищують потенцію. І хоча очікуваного ефекту доведеться почекати, однак збільшення чоловічої сили станеться з допомогою натуральних засобів, що не приносять шкоди вашому здоров'ю.

Які трави підвищують потенцію?

Спробуємо відповісти на це питання, використовуючи знання про ті лікарських рослинах, які легко впізнаються і доступні.

  1. Приготоване з квіток барвінку олію, що використовується і внутрішньо, і зовнішньо, збільшує сексуальні можливості.
  2. Квіти вербени здавна використовувалися для приготування любовних напоїв. Одягнувши на шию вінок з вербени, жінка лягала в любовну постіль, розпалюючи сексуальність чоловіка.
  3. Звіробій має непряме збудливу властивість. Відвари і настої даної лікарської трави знімають душевне напруження, борються з депресією, а значить, повертають сексуальну дієздатність.
  4. Селера - свого роду магічний афродизіак, придатний в їжу від кореня до листя. Для придбання еротичної цінності корінь даної рослини повинен бути термічно оброблений. У складі селери знаходиться чоловічий статевий гормон андростерон, який запахом може залучати осіб прекрасної статі.

Природно, що це далеко не повна відповідь на питання, які трави підвищують потенцію. Однак і цієї інформації достатньо, щоб зрозуміти їх роль для збільшення чоловічої сили.

{/LikeAndRead}