Які продукти корисні для потенції

Які продукти корисні для потенціїПричини зниження потенції

Нормальна працездатність статевої системи, як і інших систем організму, залежить від цілого комплексу чинників. Крім очевидних причин, таких як деякі урологічні захворювання, неврологічні порушення, зниження працездатності залоз внутрішньої секреції, зниження потенції може бути спровоковано недостатньою кількістю в організмі цілком певних речовин. Складання меню, грунтуючись на знанні того, які продукти корисні для потенції, допомагає уникнути дискомфорту, пов'язаного з пониженням сексуальних здібностей.

Які продукти корисні для потенції

Всі прояви сексуального потягу, його зростання або спад, перебувають у прямій залежності від концентрації специфічних статевих гормонів. Гіпофіз мозку, відповідальний за їх відтворення, для безперебійної роботи потребує таких поживних речовинах, як ніацин, цинк, пантотенова кислота, а також вітамінах С і Е. Відповідно, відповідаючи на питання: «які продукти корисні для потенції» слід керуватися концентраціями саме цих речовин.

{LikeAndRead}

  1. Мед. Незаперечний фаворит в списку продуктів, що стимулюють сексуальну активність. Включення його до складу різних солодощів і соусів, особливо в поєднанні з горіхами, здатне помітно підвищити потенцію.
  2. Приправи. Досягненню бажаного результату допоможе активне використання пряних трав: чебрецю, тархуна, анісу, кульбаби. Найвища концентрація вітамінів і деяких мікроелементів роблять приправи невід'ємною частиною рекомендованих схем живлення.
  3. Овочі. Про вплив на потенцію різноманітних овочів було відомо з часів античних дослідників. Рясні гарніри з коріння і трав служать постачальниками значної більшості важливих поживних речовин. Яскраво виражений вплив на потенцію надають малоупотребімим нині ріпа та кольорова капуста.
  4. Хліб. Сорти, виготовлені на основі житнього борошна і містять висівки, відрізняються високим зосередженням вітаміну В, сприяючого тривалої сексуальної активності.

Для оптимального вирішення проблем, викликаних незбалансованим харчуванням, гарною підмогою стане розуміння того, які продукти корисні для потенції. Відомості про необхідну кількість споживання і найкращих поєднаннях продуктів сприятимуть складанню належних схем живлення.

{/LikeAndRead}