Чи впливає куріння на потенцію

Чи впливає куріння на потенціюКуріння відноситься до розряду звичок, сфера впливу яких не обмежується якоюсь однією системою або органом. Нікотин надає свою пригнічуючий вплив на всі частини тіла, і статева система не стала винятком. Численні дослідження стверджують, що практично всі курці чоловіки рано чи пізно потрапляють до групи пацієнтів, що мають проблеми з потенцією.

Вплив куріння на функціонування репродуктивної системи

Особливістю нікотинового впливу на сексуальні здібності є його поступовість. Неможливо миттєво зв'язати куріння з ослабленням репродуктивної системи, оскільки процес накопичення токсичних компонентів носить поступальний хід.

Чи впливає куріння на потенцію? Безсумнівно, але ефект проявляється непомітно, набуваючи з часом прогресуючий характер. Статистичні дані невблаганно доводять, що не менше 60% чоловіків-курців відзначають у себе поступове зниження сексуальної активності і частіших проблеми з ерекцією.

{LikeAndRead}

Чи впливає куріння на потенцію? Механізм впливу

З фізіологічної точки зору, потенція людини безпосередньо корелює з адекватністю роботи кровоносної системи. Виникнення і тривалість ерекції обумовлюються ступенем наповнюваності артерій і швидкістю венозного відтоку. Згідно цієї залежності, питання «чи впливає куріння на потенцію» однозначно відноситься до числа риторичних.

Проникаючи в організм, нікотин провокує скорочення судин, що, при певній регулярності, призводить до їх постійного знаходженню в спазматическом стані. Крім цього, токсини сприяють зашлаковиваніе артерій, стимулюючи утворення атеросклеротичних бляшок і ускладнюючи тим самим нормальне проходження крові. Вплив куріння на потенцію відзначається і по відношенню до венозних судинах. Їх розширення знижує швидкість відтоку крові.

Порушення природного режиму надходження крові, крім труднощів з ерекцією, веде за собою зниження рівня відтворення статевих гормонів і, як наслідок, сексуального потягу як такого. Токсичні компоненти сигаретного диму надають руйнівну дію і на репродуктивні можливості, вносячи зміни до складу сперми і впливаючи на ступінь активності сперматозоїдів.

Запитання: «чи впливає куріння на потенцію» давно вирішене, але знайдений відповідь не знімає гостроту існуючої проблеми. Тільки цілеспрямоване позбавлення від тлетворной залежності може скоротити ймовірність дисфункції статевої системи.

{/LikeAndRead}