Чи можна заразитися пневмонією

Чи можна заразитися пневмонієюПневмонія або запалення легенів, ділиться на гостру і хронічну. Хронічні пневмонії зачіпають інтерстицій - проміжна тканина легені, не бере участі в диханні.

Збудниками можуть бути пневмококи, а також інші мікроби стрептококи, які проникають через дихальні шляхи в легені.

Гострі пневмонії - це зазвичай запалення паренхіми легені (бронхіоли, альвеоли).

Чи можна заразитися пневмонією?

Чи можна заразитися пневмонією в лікарні?

Це питання хвилює багатьох. Відповідь - так, можна, і цей вид зараження вважається одним з найнебезпечніших. Викликається це зараження стійкими до бактерій мікробами: грамнегативні бацили, стафілокок, пневмокок і пневмохламідіоз.

Чи можна заразитися пневмонією від хворого нею людини?

{LikeAndRead}

Так, можна заразитися і таким способом. Особливо, це стосується хламідіозной інфекції, яка є збудником мікоплазми. Реанімаційні збудники являють собою ще більшу небезпеку, так як більшість з них викликані гноеродной флорою, з якою взагалі неможливо впоратися.

Чи можна заразитися пневмонією в результаті перенесення хвороби?

Така пневмонія розвивається як наслідок хронічного бронхіту, тривалого порушення вентиляції легень, це часто відбувається від того, що хворий змушений довгий час перебувати в положенні на спині, таке відбувається при переломах. Також при інфаркті міокарда та інсультах теж можна заразитися. Такий вид зараження називається - вогнищеві пневмонії.

Чи можна заразитися пневмонією при перенесенні хвороби - грип?

Безсумнівно, так, можна. Грипозна пневмонія викликається кокової флорою (пневмококи, стрептококи). Ця форма пневмонії протікає, як правило, дуже важко. Також існує вид - крупозна пневмонія. Збудниками виступають пневмококи, які через дихальні шляхи проникають в легені. Захворювання цим видом найчастіше відбувається від зменшення захисної функції організму - переохолодження, психічне гноблення, порушення харчування. Часто ця хвороба зустрічається у жінок, які перенесли пологи, у наркоманів і алкоголіків, так як у них ослаблена захисна функція організму.

Існує такий вид, як вроджена пневмонія, це результат внутрішньо лікарняного або внутрішньоутробного інфікування кишкової палички.

Зменшити ймовірність зараження пневмонією вам допоможе: правильне харчування, дотримання правил особистої гігієни, позбавлення від шкідливих звичок і заняття спортом.

{/LikeAndRead}