Який кашель при пневмонії

Який кашель при пневмоніїІснує декількох видів пневмоній. Хвороба викликається вірусами і бактеріями. За морфологічними проявами розрізняють крупозную, осередкову, сегментарну, інтерстиціальну пневмонію. За клінічними формами буває токсико-септична, токсична і проста. За тривалістю захворювання розрізняють рецидивуючу, гостру і затяжну. Але при різній пневмонії кашель проявляється однаково.

Симптоми пневмонії. Який кашель при пневмонії говорить про захворювання?

Існує кілька ознак захворювання:

  • Підвищена температура (38-40 градусів) протягом декількох днів, при якій не допомагають такі жарознижувальні, як ефералган, парацетамол, панадол;
  • Інтоксикація організму;
  • При аускультації на вогнищі запалення чути хрипи. При перкусії грудей на області запалення спостерігається притуплення звуку;
  • Явною ознакою пневмонії є кашель. На самому початку захворювання він сухий. З перебігом хвороби в легенях набирається мокрота і починається кашель з виведенням слизу. У деяких випадках вона має прожилки крові, тому має іржавий відтінок.

Тепер знаючи, який кашель при пневмонії зустрічається, можна задатися питанням: через що він виникає?

{LikeAndRead}

Кашель є захисною реакцією для вичищення легенів. Так, при скупчуванні в ній мокротиння, викликається рефлекс і починається кашльовий акт. Спочатку виробляється короткий вдих, потім скорочуються м'язи гортані, і підвищується тонус бронхіальних м'язів. Після цього для подолання м'язів гортані скорочуються черевні м'язи, після чого голосова щілина відкривається і відбувається різкий видих. Тиск у дихальних шляхах і атмосфери спільно з звуженням трахеї виробляє потік повітря великій швидкості. Так відбувається кашель і при наявності мокротиння вона попросту вивільняється з легких, і вони очищаються.

Який кашель при пневмонії потребує лікування?

Відомо, що сухий кашель буває болісним, особливо коли він нападоподібний. У таких випадках легкі отримують роздратування і додаткове навантаження. Саме його і слід лікувати, а в деяких випадках і вологий кашель. Застосовують ліки з кодеїном, для придушення кашльового рефлексу в головному мозку, муколитики, бронхолітики, бронходілятатори.

Ось який кашель при пневмонії зустрічається. Для правильного лікування в будь-якому випадку слід звернутися до лікаря. Він проведе діагностику, можливо, відправить на рентген і при постановці істинного діагнозу призначить дієве лікування.

{/LikeAndRead}