Який антибіотик кращий при пневмонії пити

Який антибіотик кращий при пневмонії питиПневмонія (запалення легенів) - небезпечне для життя захворювання. При ньому не просто більший або менший ділянку легкого перестає брати участь у процесі обміну киснем між повітрям і судинами (цей кисень потім доставляється до всіх органів і тканин людини), але також і запальними продуктами, що утворюються в легенях, дуже сильно отруюється весь організм.

Пневмонія, що не лікування або лікування неадекватно, може послужити джерелом сепсису - зараження крові. Виходячи з усього цього, вибір, який антибіотик кращий при пневмонії у конкретної людини, повинен здійснювати лікар-пульмонолог, а саму пневмонію майже завжди потрібно лікувати в стаціонарі.

На чому заснований вибір антибактеріальної терапії?

Лікар, до якого звертається людина зі скаргами на високу температуру, кашель і утруднення дихання, вислуховує легені хворого. Якщо у нього виникає підозра на наявність запалення легенів, людини направляють на рентген. І вже залежно від рентгенологічної картини, загального стану хворого, рівня кисню в його крові, давності захворювання і різної супутньої патології та вибирають, який антибіотик кращий при пневмонії.

{LikeAndRead}

Чим старша людина, чим більше у нього хронічних захворювань і чим важче його стан, тим потужніше (і дорожче) буде призначуваний препарат. Найчастіше необхідно буває приймати одразу 2 антибіотика.

Важливо відзначити, що спочатку антибіотик призначається емпірично, тобто досвідченим шляхом. Хворий повинен постаратися в найкоротші терміни здати аналіз мокротиння на бактеріологічне дослідження, яке зможе точно вказати, чим викликане захворювання, і який антибіотик кращий при пневмонії саме в даному випадку.

Який антибіотик кращий при пневмонії в більшості випадків?

Відмінно себе зарекомендували для лікування сегментарної або вогнищевої пневмонії такі антибіотики як Авелокс 400 мг, Таванік 500 мг (він набагато краще, ніж його більш дешеві аналоги Левофлоксацин або Локсоф). Цей препарат (1 таблетка на добу) в поєднанні з 2 таблетками на добу амоксиклаву або Аугментину по 625 мг допомагають впоратися із запаленням легенів за 10-14 днів, протягом яких ці 2 препарати потрібно застосовувати. Якщо стан погіршується, або температура тримається і на 4-у добу прийому цих препаратів, то потрібно звертатися до лікаря повторно. Він може призначити замість Аугментину Сумамед або Азітро-Сандоз 500 мг, які теж потрібно пити по 1 таблетці на добу (через 2 години після їжі і не разом з Таваніком).

Доброю комбінацією антибіотиків можна назвати також Сумамед 500 мг (1 таблетка на добу) разом з Фортум по 2 грами двічі на добу, але останній препарат вводиться тільки внутрішньом'язово або внутрішньовенно.

Полісегментарна, двостороння і крупозна пневмонії лікуються тільки в стаціонарі, де є відділення реанімації, так як ці стани є загрозливими для життя.

{/LikeAndRead}