Чи буває пневмонія без температури

Чи буває пневмонія без температуриДійсно, латентна форма пневмонії може протікати без температури. Вона виявляється і діагностується дуже складно і вимагає для цього великого досвіду і якісних знань лікаря. Крім того, пневмонія без температури погано прослуховується на поверхні легенів. Тому при скаргах хворого на тривалий кашель фахівець повинен призначити рентгенологічне обстеження.

Якщо кашель не проходить протягом тижня, то слід звернутися до лікаря, так як це може бути ускладненням простудного захворювання, таким як бронхіт або запалення легенів. Винятком може бути алергічний кашель, який не супроводжується задишкою і підвищенням температури тіла.

Чи буває пневмонія без температури? Яка її симптоматика?

Запалення легенів без температури протікає найчастіше з вираженою слабкістю, задишкою при ходьбі, запамороченням і болем в грудній клітці.

{LikeAndRead}

Якщо придивитися до хворої людини з безсимптомною пневмонією, то відразу кидаються в очі бліді шкірні покриви, неприродний рум'янець, свистяче уривчасте дихання, задишка і прискорений пульс.

Прихована пневмонія виникає при ураженні сегмента або частки легені у людей зі зниженим імунітетом на тлі тривалого і безконтрольного прийому антибіотиків.

Для діагностики такої складної форми захворювання необхідний загальний аналіз крові, в якому буде різко підвищено ШОЕ і виражений лейкоцитоз. Проводять аналіз мокротиння.

Флюорографічне обстеження також допоможе зрозуміти, чи буває пневмонія без температури.

Аускультативно прослуховується ослаблене дихання, хрипи, при перкусії - притуплення над областю ураження.

Лікування і профілактика пневмонії без температури

Тепер стає зрозумілим відповідь на питання - чи буває пневмонія без температури, зрозуміла її симптоматика та діагностика. Варто подбати про лікування цього захворювання і методи профілактики.

Для лікування пневмонії основним лікарським засобом вважаються антибіотики широкого спектру дії. Крім того, призначають препарати, що стимулюють імунітет, вітаміни, симптоматичне лікування - муколітики, протикашльові засоби.

Профілактика включає в себе зміцнення імунітету і захисних сил організму, загартовування, повноцінне харчування, прийом антибіотиків тільки за призначенням лікаря, регулярні заняття фізичною культурою.

Розкривши суть питання - чи буває пневмонія без температури? - Стає зрозумілим, що при появі ознак цього захворювання слід негайно звернутися до лікаря. Ця сложнодіагностіруемая форма важкого захворювання без адекватного лікування та несвоєчасне звернення до медичного закладу може призвести до летального результату.

{/LikeAndRead}