Антибіотики нового покоління при пневмонії

Антибіотики нового покоління при пневмоніїОсновними препаратами лікування пневмонії є антибактеріальні засоби.

Перед початком антибактеріальної терапії необхідно мікробіологічне дослідження мокротиння хворої людини з метою виділення мікроорганізму, його повної ідентифікації та визначення чутливості до антибіотиків.

Антибіотики нового покоління при пневмонії

Антибіотики нового покоління при пневмонії володіють стійким бактеріостатичну та бактерицидну діями відносно більшості бактерії - стафілококів, стрептококів, бактерій групи кишкової палички, мікоплазм, хламідій і інших мікроорганізмів.

Відомо, що антибіотики вбивають не тільки патогенну, а й нормальну здорову мікрофлору організму. Внаслідок цього розвивається кишковий дисбіоз, який проявляється цілим набором негативних симптомів і веде до важких наслідків. Антибіотики нового покоління мінімально пошкоджують нормальну мікрофлору кишечника і практично не вимагають прийому додаткових препаратів - пребіотиків.

{LikeAndRead}

Антибіотики нового покоління при пневмонії є препаратами вибору при пневмонії в сучасній медицині. Призначають їх в оптимальній дозі для створення в крові необхідної лікувальної концентрації. Тривалість застосування залежить від нормалізації температури тіла хворого, зникнення основних симптомів пневмонії, даних результатів фізикального та рентгенологічного обстеження легень.

Основні групи антибактеріальних препаратів

Група цефалоспоринів пригнічує синтез структурних компонентів клітинної стінки, яка захищає бактерії від навколишнього середовища. Основним показанням до застосування цієї групи антибіотиків є пневмонія та інші інфекційні захворювання органів дихання.

Цефалоспорини - антибіотики нового покоління при пневмонії з широким спектром антимікробної дії. Антибіотики цієї групи надають бактерицидну дію відносно великої кількості мікроорганізмів, за винятком грибів, найпростіших, туберкульозної палички.

Група макролідів являє собою бактеріостатичні антибіотики, які пригнічують синтез білків у мікробній клітині. Діють щодо пневмококів, мікоплазм, хламідій, збудника дифтерії. Ці антибіотики проникають в слизову бронхів і легенів, а також у легеневий секрет і мокротиння. Особливо важливо відзначити те, що макроліди діють на збудника, розташованого внутрішньоклітинно - хламідії, легіонелли.

Фторхінолони - антибіотики нового покоління при пневмонії. Дія полягає у пошкодженні ферментів бактеріальної клітини, що призводить до їх загибелі. Цей препарат добре проникає в стінку легеневої тканини і усуває інфекційні процеси в легенях. Основним представником фторхінолонів є ципрофлоксацин.

Нітрофурановие препарати при пневмонії - фуразолідон і фурагін. Механізм бактеріостатичної дії обумовлений наявністю ароматичної нітрогрупи.

{/LikeAndRead}